Barker Kırtasiye’den kitap kaplama hizmeti…

Kadıköy’ün ünlü kırtasiye markası BARKER, okul dönemi için başlattığı “Hediye Çeki” kampanyasının ardından bir de “Kitap Kaplama” hizmeti başlattı.

Her okul döneminde özellikle velilerin büyük sıkıntı yaşadığı kitap kaplama işinin farkına varan Barker Kırtasiye yönetimi, satın aldıkları bir kaplama makinesi ile bu hizmeti daha hızlı, sağlıklı ve dayanıklı olacak şekilde vermeye başladı.

KİTABINIZI KAPLATIN, DAHA UZUN SÜRE KULLANIN…

Bu hizmetin tamamen müşteri memnuniyetine yönelik verildiğini açıklayan yetkililer; “Bizi asıl ilgilendiren tarafı, her birini ailemizin bir parçası gibi gördüğümüz müşterilerimizin olabildiğince memnun kalmaları. Bir başka tarafı ise kitapların yıpranma ihtimalinin az olması nedeniyle, bu kitapları gelecek dönem ihtiyacı olabilecek başkalarının da kullanabilecek olması” mesajı verdi.

10 TL HEDİYE ÇEKİ…

Göztepe, Selamiçeşme ve Fenerbahçe’de bulunan üç mağazasında kitap kaplama hizmeti veren BARKER Kırtasiye’nin bir başka kampanyasında ise, 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 10 TL tutarında hediye çeki veriliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bezgin Bekir

Bezgin Bekir heykeli Kadıköy’de

Kadıköy Belediyesi, karikatürist Tuncay Akgün tarafından yaratılmış bir çizgi karakter olan Bezgin Bekir’in heykelini yaptırarak, Karikatür Evi’nin bahçesine yerleştirdi. Geçtiğimiz haftalarda Kadıköy Belediyesi ...