BARKER Kırtasiye’den 23 Nisan klasiği

Barker Kırtasiye (2)

Önde gelen kırtasiye zincirlerinden BARKER, 2010 yılından bu yana sürdürdüğü “Cumhuriyet Çocuklarına Pamuk Şeker ve Balon” kampanyasını bu yıl da devam ettiriyor.

BARKER Kırtasiye’nin Göztepe, Selamiçeşme ve Cemil Topuzlu şubelerinde 23 Nisan günü tüm çocuklar, özel olarak yaptırılacak pamuk şeker ve Cumhuriyet balonları ile kendilerine armağan edilen ve dünyada sadece Türkiye Cumhuriyeti’nde olan bayramlarını kutlayacak.

HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA İHTİYACIMIZ VAR…

Ulus olarak Cumhuriyet’e ve onun paha biçilemez değerlerine en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde düzenlenen kampanyanın son derece yerinde ve anlamlı olduğuna değinen duyarlı Kadıköylüler; “Birliğe, beraberliğe, dostluğa ve iyi niyete her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bunu da en belirgin şekilde göstermeliyiz” mesajı verdi.

Barker Kırtasiye (1)

BARKER Kırtasiye’nin “Cumhuriyet Çocuklara Pamuk Şeker ve Balon” kampanyası, Cemil Topuzlu Caddesi üzerindeki mağaza ile birlikte Selamiçeşme ve Göztepe mağazalarında gerçekleşecek…

23 NİSAN

Bir bayram klasiği olan pamuk şekerler, özel olarak Barker Kırtasiye için hazırlanacak…

Kadıköy'de 23 nisan, kadıköyde 23 nisan kutlamaları

Kadıköylü çocuklar için hazırlanan rengarenk yüzlerce balon ile cadde ve sokaklar, tam bir bayram coşkusuna dönüşecek…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...