Balığın lezzetine PARK ettiler!

Minekop, kapama, sarıkanat, lagos şiş… Özel balık spesiyallerinin tutkunları, akşam menüsünü Park 14’de Metin Usta’nın lezzetli ellerine teslim etti.

Kadıköy’ün tanınmış işadamları Burçhan Önal ve Serhan Koçak, yoğun bir iş temposuyla kapattıkları haftanın son gününü Park 14 lezzetleriyle ödüllendirdi. Eczacı dostlar Meral Özerten ve Ayça Bora da “Park 14” diyen Kadıköylüler arasında yer aldı.

BİR YİYEN, BİR DE YEMEYEN PİŞMAN…

Park 14 dolabında taze ve güne özel onlarca balık menüsünün bulundurulduğunu ifade eden Aşçıbaşı Metin Şahin; “Ben hazırlıyorum, güleryüzüyle de İlhan Müdürümüz misafirlerimizle buluşturuyor. Balık ‘sağlık’ demek… Her aşamasında özenle hareket etmek zorundayız” diyerek, Kadıköylülerin damak tadına düşkün olduğunun altını çizdi.

ÇEŞİT DE ÇOK, SEVENİ DE…

Park 14 menüsünde yer alan spesiyallerin bir kısmı ise şöyle: Minekop, sarıkanat, kapama, lagos şiş, kofana şiş, dil şiş, tekir, gümüş, sarıkanat, levrek, deniz mahsülleri salatası, brokoli, bombay plaki, feslihenli levrek, deniz mahsülleri pazı dolması, enginar kalbi, patlıcan salata, ahtapot salata, tereyağlı karides, karides güveç, kalamar tava, ahtapot ızgara ve kavurma, mısır ununda hamsi…

Burçhan & Esra Önal ve Serhan Koçak…

Taner & Meral Özerten, İlhan & Ayça Bora…

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Grill Branche

Ataşehir Watergarden’da farklı ve iddialı bir mekan; Grill Branche

Ataşehir Watergarden’da her türlü övgüye layık bir mekan açıldı. Farklı kültürlerden esinlenerek oluşturulan menüsü ile dünya mutfağının en ...