Ayışığında Caz

Ayışığında parladılar!

Elif Çağlar, Jülide Özçelik, Birsen Tezer ve Jehan Barbur, Maltepe Park AVM tarafından düzenlenen “Ayışığında Caz” konserleri kapsamında sahne alan isimler oldular.

İkincisi düzenlenen “Ayışığında Caz” konserleri, 5 Haziran gecesi Jehan Barbur’un muhteşem performansı ile sona erdi. Hayata geçirildiği 2015 yılından itibaren festival tadında geçen konserler, başladığı ilk günden bu yana dinleyici tarafından ilgiyle takip ediliyor. Zeynep Rana Aybar organizasyonu ile hayata geçirilen “Ayışığında Caz” konserleri kapsamında bu sene Maltepe Park sahnesine Elif Çağlar, Jülide Özçelik, Birsen Tezer ve Jehan Barbur konuk oldu. Binlerce kişinin katılımıyla geçen konserler ile ziyaretçiler, yaz aylarına müzikli bir merhaba dedi.

Ayışığında Caz

MÜZİK SEVERLER TAM NOT VERDİ…

Caz müziğinin sevilen ismi Elif Çağlar’ın doğup büyüdüğü Maltepe’de sahne almanın heyecanını yaşadığı; Jülide Özçelik ile hep bir ağızdan şarkıların söylendiği; Birsen Tezer’in ilk defa Anadolu Yakası’nda bir alışveriş merkezinde çıkması ve 1.000’i aşkın dinleyicisiyle açık havada sevenleriyle kavuşmasının adeta bir sahne şovuna dönüştüğü; Jehan Barbur’un kapanış konserinde “Hayat çoğunlukla siyah ve kahverengi, hadi bu güzel yaz akşamını renklendirelim” diyerek enerjisiyle dinleyenlerini mest ettiği konserler, renkli sahnelerle akıllardaki yerini aldı.

Ayışığında Caz

UNUTULMAZLAR ARASINDAKİ YERİNİ ALDI…

ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin, dinleyiciyi iyi müzikle buluşturma noktasından hareketle hayata geçirdiği Ayışığında Caz konserleri, müzik severlerden tam not alarak, samimi ve renkli anları ile hem sahne alanlar hem de dinleyiciler açısından unutulmazlar arasındaki yerini aldı.

maltepe-park-ayisiginda-caz-konserleri (4)

Zeynep Rana Aybar organizasyonu ile hayata geçirilen “Ayışığında Caz” konserleri kapsamında bu sene Maltepe Park sahnesine Elif Çağlar, Jülide Özçelik, Birsen Tezer ve Jehan Barbur konuk oldu. Binlerce kişinin katılımıyla geçen konserler ile ziyaretçiler, yaz aylarına müzikli bir merhaba dedi…

maltepe-park-ayisiginda-caz-konserleri (6)

İkincisi düzenlenen “Ayışığında Caz” konserleri, 5 Haziran gecesi Jehan Barbur’un muhteşem performansı ile sona erdi…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da “Bahar Çiçekleri” sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi, Altunizade Kültür ve ...