AYGAD’ın yeni başkanı Ümit Kahyaoğlu…

1

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin 2. Olağan Kongresi, 18 Aralık Pazar günü Tuzla’da yapıldı. Derneği 2012 yılında temsil edecek isim olarak, Pendik Duyuru Gazetesi’nin sahibi Ümit Kayaoğlu belirlendi.

Divan Başkanlığını Kenan Çakal’ın yaptığı kongrede, kurucu başkan Hakan Manici üyelere seslenerek bir yıl önce kurulan AYGAD’ın kısa sürede birçok işi başardığını, derneğin kongresinin her yıl Aralık ayı içerisinde yapılacağını hatırlattı ve “Başkanın da her yıl değişecek olması, AYGAD’ı hep canlı tutacaktır” dedi.

Zorlu ve zahmetli bir süreç sonrası kuruldu…

AYGAD’ın zorlu ve bir o kadar da zahmetli bir süreç sonrası kurulduğunu, üyelerle birlikte el birliği içerisinde bugüne getirdiklerini ifade eden Hakan Manici; “Bu zorlukların üstesinden geldiğimiz gibi, derneğimizi tanıtmak için yaptığımız çalışmalarda çok büyük bir başarı kaydettik. Üniversitelerimizin değerli hocaları ile düzenlemiş olduğumuz eğitim programları, önemli bir eksikliği doldurdu. 2012 yılında, Ümit Kahyaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun da başarılı işler yapacağına yürekten inanıyorum” dedi.

3

“AYGAD’ı daha yukarılara taşımak için çalışacağız…”

Aynı amaç doğrultusunda yola çıkan ve derneğin kuruluşundan bugüne kadar geçen süreçte aynı inançla devam eden üyelere teşekkür eden yeni başkan Ümit Kahyaoğlu; “Görev ve sorumluluk bilinci içerisinde AYGAD’ı daha yukarılara taşımak için çalışacağız”dedi.

Yeni dönem şu isimlerden oluştu:

Ümit Kahyaoğlu başkanlığındaki Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Necmi Sezen, Ömer Faruk Gerçek, Dilek Kaya, Cengiz Doğan, Halil Topal, Aytekin Yaşar, İbrahim Şahin, Kader Gür, Oktay Eroğlu, Kadir Toprakkaya, Yasemin Eryıldız, Sevgi Ercan, Hakan Manici, Kubilay Öztürk, Recep Karakoç, Yaşar Şimşek, Selahattin Şimşek, Halil Güler, Sedat Savaş, Barış Aslan ve Fatih Cömert. Denetim Kurulu: Enver Tuksal, Ahmet Işıkdağ, Musa Has, Çağrı Kaya Horata, İsmet Akkoç, ve Kanber Yıldırım. Disiplin Kurulu: Tamer Aydemir, Selim Akdoğan, Yaşar Kaba, Murat Çaltepe, Cengiz Yaprak, Ruhi Denizeri.

4

AYGAD’ın İkinci Olağan Kongresi’nde başkanlığa Ümit Kahyaoğlu seçildi. Eski Başkan Hakan Manici, kuruluşundan itibaren birçok zorluğu başaran derneğin yeni yönetimle de güzel işler yapacağına inandığını söyledi…

2

Genel Kurul’un dilek ve temenniler bölümünde söz alan üyeler, derneğin ilk kuruluş yılı olmasına rağmen çok iyi faaliyetler yaptığını ve bunun için başkan Hakan Manici nezdinde tüm yönetim kuruluna teşekkür ettiklerini belirttiler. Başkan Hakan Manici ise, yönetim ve denetim kurulunda bulunarak kendisi ile beraber hizmet sunan tüm üyelere bir plaket takdim etti…  

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...