AYEDAŞ

AYEDAŞ’ın yenileme ve bakım çalışmaları sürüyor

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ), sürdürülebilir ve kesintisiz elektrik hizmeti kapsamında Ağustos ayında İstanbul Anadolu Yakası’nda elektrik şebekelerinin bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

AYEDAŞ’tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ağustos’ta İstanbul Anadolu Yakası’nda enerji sürekliliği sağlamak için 97 bin 972 kilometrelik kablo döşendi. Aynı bölgede 50 bin 563 metrelik kablo da yer altına alındı. Üsküdar, Ataşehir, Kadıköy, Erenköy, Ümraniye, Çekmeköy, Beykoz, Sancaktepe, Şile, Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla ve Adalar ilçelerinde 3 bin 88 aydınlatma armatürü kontrolden geçirildi. Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Beykoz, Ataşehir ve Sancaktepe ilçelerinde ise 22 trafo yenilendi.

18 KİLOMETRELİK HATTA BAKIM YAPILDI…

İstanbul Anadolu Yakası’nda Üsküdar, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Erenköy, Ümraniye, Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla ve Sancaktepe’de 184 panonun bakımı gerçekleştirildi. Tuzla, Beykoz ve Pendik’te ise 18 kilometre uzunluğundaki hattın bakımı yapıldı.

AYEDAŞ

AYEDAŞ, sürdürülebilir ve kesintisiz elektrik hizmeti kapsamında Anadolu Yakası genelinde elektrik şebekelerinin bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam ediyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Muzaffer Aygün

Muzaffer Aygün, dostlarını iftarda buluşturdu

Titanic Oteller Grubu kurucularından Muzaffer Aygün, geçtiğimiz gün başlayan mübarek Ramazan ayının ilk iftarını dostlarıyla beraber yaptı. Titanic ...