“Aydoğan Park Tuzla” görücüye çıktı…

Aydoğan Group’un yeni projesi “Aydoğan Park Tuzla”nın tanıtımı, 11 Aralık Çarşamba günü Büyük Kulüp’te gerçekleşti. Projede metrekare birim fiyatı ise 2 bin 750 lira olarak açıklandı.

Türk inşaat sektöründe 25 yılı aşkın süredir hizmet veren Aydoğan İnşaat’ın Tuzla’da inşa ettiği Aydoğan Park Tuzla projesinin lansmanında konuşan İrfan Aydoğan; “Anadolu Yakası’nda iddialı projelere imza attıktan sonra, şimdi de İstanbul’un ulaşımı en kolay noktası haline gelecek Tuzla’da, Aydoğan Park Tuzla projemiz ile yer almaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Diğer tüm inşaatlarımızda olduğu gibi, Tuzla’da da Aydoğan İnşaat farkını ortaya çıkaracağız” dedi.

MAHALLE HAYATI SICAKLIĞINDA 118 DAİRE…

Tuzla’nın en popüler lokasyonlarından biri olan İstasyon Caddesi’nde, yaklaşık 20 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Aydoğan Park Tuzla’da toplamda 6 blok ve 118 daire bulunuyor. Mahalle hayatı sıcaklığını yaşatacak olan projede daireler, 2015 yılının ortalarında teslim edilecek.

A’DAN Z’YE BÜTÜN SOSYAL DONATILAR VAR…

Fitness, sauna, çocuk parkı, kapalı otopark, çok amaçlı spor sahası, yüzne havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi A’dan Z’ye bütün sosyal donatıların yer aldığı Aydoğan Park Tuzla’da, dairelerin brüt metrekareleri 65-230 metrekare arasında değişiyor. 3+2 ve 4+2 olarak tasarlanan daireler, birinci sınıf malzeme ve titiz işçiliği ile dikkat çekiyor.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. Zonguldaklı bir ailedir ve çok iyi olarak biliriz. Bugüne kadar hiç bir işi yarım bırakmadılar…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Pendikli anneler bebekleriyle yarıştı

Pendik Belediyesi tarafından PENBİS FEST’18 adıyla ilk kez düzenlenen yarışlara 1000’in üzerinde bisiklet sever katıldı. 10 kategoride düzenlenen ...