Atık pil toplamada Adıgüzel şampiyon oldu…

1

Adıgüzel Eğitim Kurumları, 2010-2011 Eğitim Öğretim yılında Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) işbirliği ile düzenlenen “Atık Pil Toplama” yarışması sonucunda, öğrenci başına 13,08 kg pil toplayarak hem İstanbul genelinde, hem de Ataşehir ilçesi bazında birinciliği elde ederek şampiyon oldu.

Kurumun bu başarısı, TRT’nin de dikkatini çekti ve 6 Şubat Pazartesi günü haber kanalı ekranlarına taşıyarak okuldan canlı yayın yaptı.

Sorumluluklarının bir ömür boyu devam edeceğini belirttiler…

Canlı yayında öğrenciler, eğitimciler, Ataşehir Belediyesi Çevre Müdürlüğü, TAP Eğitim ve Teknik Danışmanı ile röportajlar yapıldı. Öğrenciler, başarılarının gönüllülük esasına dayalı olduğunu dile getirerek, sorumluluklarının bundan sonra daha da artarak, bir ömür boyu devam edeceğini belirttiler. 

Adıgüzel Eğitim Kurumları yetkilileri ise, çevre ile ilgili projelerin her alanında yer almaya çalıştıklarını ve başarılara imza attıklarını ifade ederlerken; öğrencilere ve bu konuda onları destekleyen ailelerine teşekkürlerini ilettiler. 

2

Ataşehir’in gözde eğitim kurumlarından Adıgüzel Eğitim Kurumları yetkilileri; “Öğrencilerimizi bu bilinçle yetiştiren ve projeleri yürüten ekibimize, verdikleri destek için başta Ataşehir Belediyesi Çevre Müdürlüğü olmak üzere, tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi…

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...