Ataşehir’in göz bebeği; Yufka & Antakya Sofrası…

Ataşehir’in gözde mekânlarından Yufka & Antakya Sofrası’nda Antakya mutfağının en lezzetli mezeleri ve kebapları, İstanbul’da yaşayanların damak tadını renklendiriyor.

Yufka Antakya Sofrası, Avrupa mutfağıyla Antakya mutfağını sentezleyen bir mekân… Aşur, tepsi kebabı, kâğıt kebabı, oruk gibi Antakya’nın yöresel yemekleri ile humus, abu gannuç, muhammara, sarma içi, patlıcan yoğurtlama gibi mezeleri, Antakyalı usta ellerinden birebir Antakya lezzetleriyle sunuyor. Ayrıca mekânda, Nişantaşı’nın 32 yıllık efsane lezzetleri olan, evlerinizin tencere yemeği sağlığında pişirilmiş etli mantarlı, tavuklu, sebzeli, özel yufka lavaşa sarılı dürümler; özel pancarlı, zeytinli veya acı sos ile servis ediliyor.

CANLI FASIL EŞLİĞİNDE ANTAKYA LEZZETLERİ…

FB Ülker Sports Arena karşısında bulunan mekândan, maç ve konser öncesi zamanla yarışırken, vale hizmetinden faydalanarak otopark sorunu yaşamadan, çok hızlı ve kısa sürede karnınızı doyurabilirsiniz. Tüm bu lezzetlerin evlere, işyerlerine olduğu gibi, yoğun trafikte arabalara bile paket servisi var! Üstelik her Cuma ve Cumartesi, canlı fasıl eşliğinde Antakya lezzetlerini aile ortamında tadabilirsiniz.

Adres: Batı Ataşehir Ağaoğlu Andromeda Residence No:7/C (FB Ülker Arena Karşısı)  / Tel: (0216) 688 58 58

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...