Ataşehir’i Cumhuriyet coşkusu saracak…

Cumhuriyet’in 90. yılını şölen havasında kutlamak için birbirinden güzel etkinliklere imza atan Ataşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı’nı Fener Alayı Yürüyüşü ve Türk Pop müziğinin güçlü seslerinden Nilüfer konseri ile taçlandıracak.

Ataşehir’de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, 29 Ekim Salı günü saat 18.30’da Özgürlük Parkı’ndan Fener Alayı Yürüyüşü ile başlayacak.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE CUMHURİYET KARELERİ…

“Cumhuriyet’in kilometre taşları” olarak adlandırılan kareler, kronolojik olarak Cumhuriyet’in özüne yakışır bir şekilde yürüyüş boyunca kurulacak olan sahnelerde, farklı sanat dallarından performans sanatçıları ile canlandırılacak. Ataşehirliler, geçmişten günümüze Cumhuriyet tarihimizin önemli anlarını bir kez daha yaşayacak.

CUMHURİYET PARKI’NDA NİLÜFER KONSERİ…

Fener Alayı Yürüyüşü ile başlayacak olan Cumhuriyet coşkusu, güzergâhın son durağı olan Cumhuriyet Parkı’nda Nilüfer konseri ile doruğa ulaşacak.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe

Maltepe yeşil ile buluşuyor

Maltepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2016 yılında ilçenin parklarını baştan aşağı yeniledi. Yıpranan ve bozulan parkları yenileyerek yoğun bir çalışma içerisine giren ...