Ataşehir'de Sömestr Şenliği

Ataşehir’de Sömestr Şenliği

Ataşehir Belediyesi, okullarda başlayacak yarıyıl ile birlikte öğrencilerin dolu dolu bir tatil geçirmesi için birbirinden farklı onlarca etkinlik hazırladı. Mustafa Saffet Kültür Merkezi, Neşet Ertaş Kültürevi, Düştepe Oyun Müzesi, Cemal Süreya Etkinlik Merkezi ve Ferhatpaşa Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek Sömestr Şenliği, 20 Ocak tarihinde başlayacak ve 4 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Her yaştan çocuk için farklı gün ve saatlerde gerçekleşecek etkinlikler, ücretsiz olarak izlenebilecek. Etkinliklerle çocuklar hem tatillerini keyifli geçirecek, hem de sanatla iç içe verimli aktiviteler yapacak. Aynı zamanda kişilik ve özgüvenleri de bu sayede gelişim gösterecek.

7. ATAŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUK TİYATROLARI FESTİVALİ…

Ataşehir Belediyesi’nin bu yıl yedincisini düzenleyeceği Çocuk Tiyatroları Festivali de 21 Ocak’ta başlıyor. Ataşehirli çocukların yarıyıl tatillerini hem eğlenceli hem de öğretici bir şekilde geçirmeleri amacıyla hazırlanan festivalde, toplam 10 tiyatro oyunu çocuklarla bulaşacak. Her yaştan çocuğu birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla buluşturacak festival, 4 Şubat’a kadar devam edecek.

Ataşehir'de Sömestr Şenliği

Ataşehir’de Sömestr Şenliği, 20 Ocak-4 Şubat 2018 tarihleri arasında her yaştan çocuk için farklı gün ve saatlerde gerçekleşecek…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ogrenciler-tasarladi-atasehir-belediyesi-yapacak-2

Öğrenciler tasarladı, Ataşehir Belediyesi yapacak

Ataşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak, içerisinde müze ve tiyatro salonu bulunacak merkezin tasarımını, Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç ...