Ataşehir’de Fenerbahçeli sayısı artıyor

Fenerbahçeliler Derneği’nin Ataşehir’de temsilcilik açmasıyla birlikte ilçede Fenerbahçe’ye üye olanların sayısında artış gözlenmeye başlandı. Semih Selimoğlu başkanlığında kurulan Fenerbahçeliler Derneği’nin Ataşehir Temsilciliği, Şubat ayı toplantısında önemli kararlar aldı.

Geçtiğimiz akşam Ulugöl Plaza’da yapılan toplantıya, Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Av. İlyas Bulcay ile birlikte “Hedef 1 Milyon Üye” proje sorumlularından Sadık Soyluer ve Ali Can Kutlu da katıldı. Toplantıda üye sayısında artış kaydetmek adına yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulurken, sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık verilmesi kararı alındı. İlk olarak da 18 yaş altındaki çocukların ve gençlerin üye olarak kazandırılması çalışmalarında, maddi imkanı yerinde olmayan üyelerin 5 yıl boyunca üyelik giderlerinin karşılanması kararı alındı. Bir başka proje kapsamında, sitelerde kullanılmayan eski bisikletlerin toplanarak elden geçirilmesi ve ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılması yolunda çalışma yapılması planlandı.

TOPLU ZİYARETLER…

Toplantıda alınan bir başka karar doğrultusunda ise sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve sanayi sitelerine toplu ziyaretler yapılarak, Fenerbahçe’nin ve “Hedef 1 Milyon Üye” projesinin spor dışındaki toplumsal faydalarının anlatılması hedeflendi. Toplantının sonlarına doğru Kars Dernekleri Başkanı Orhan Çerkez’in de katılımda bulunması, bu kararın alınmasında etkili oldu. Bu arada Orhan Çerkez; “20 Şubat akşamı Silence Otel’de 1.200 hemşehrimizle bir araya geleceğiz. Ataşehir Fenerbahçeliler Derneği üyelerini misafirimiz olarak bekliyoruz” dedi.

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Av. İlyas Bulcay, derneğin Ataşehir Temsilcisi Semih Selimoğlu’na “Ataşehir’den beklentimiz büyük. Zira bu bölgede Ülker Arena’mız var. Bir anlamda ev sahibi konumundasınız” diyerek, hedeflerin büyük olmasının normal olduğunu ifade etti…

Fenerbahçeliler Derneği

Toplantı sonrasında Ulugöl Plaza’nın teras katına çıkan üyeler, burada Kadıköy Life objektiflerine hatıra karesi verdi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ataşehir Senin

“Ataşehir Senin” anketine katıl, Ataşehir’in geleceğini planla

Ataşehir Senin anketi hazırlayan Ataşehir Belediyesi 2020-2024 stratejik plan çalışmaları kapsamında gelecek beş yılın planlanması için Ataşehirlilerin katılımını ...