Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Ataşehir meydanına kavuşuyor…

1

Ataşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı süren ve tamamlandığında resmi törenlerin yapılacağı “Cumhuriyet Meydanı Parkı” inşaatı, büyük bir hızla devam ediyor. Batı Ataşehir Fulya Sokak’ta yapımı son aşamaya gelen Cumhuriyet Meydanı Parkı, 24 bin 600 metrekare alan üzerine kuruluyor.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin yapımını sık sık denetlediği alanın ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları da tamamlandı. Parkın tamamlanması ile birlikte Ataşehir, resmi törenlerin yapılabileceği tören alanına da kavuşmuş olacak.

Törenlerde 800 kişiyi ağırlayacak olan Cumhuriyet Meydanı Parkı, diğer günlerde ise Ataşehirlilerin nefes aldığı bir yer olacak. İçinde oturma üniteleri, süs havuzu, çiçekler ve pergolaların yer aldığı parkta, yürüme yolları ve dinlenme alanları da bulunacak.

2

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...