Ataşehir Kolej Kartalları uçuşa geçti…

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji bünyesinde oluşturulan Ataşehir Kolej Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü, başta ülke gençliği ve çocuklarımız olmak üzere tüm toplumu spor, sanat ve sosyal sorumluluk projeleri ile buluşturmak; Türk gençliğini sağlıklı, mutlu, özgüveni ve fiziksel becerileri gelişmiş birer bireye dönüştürmek hedefiyle kuruldu.

Kulübün diğer hedefleri arasında ise yapılacak çalışmalarla sosyal birey olma bilincini kazandırmak, eğlenceli ve kaliteli zaman geçirerek öğrenme sürecini keyifli hale getirmek yer alıyor.

İŞBİRLİĞİ VE EKİP ÇALIŞMASI AŞILAYACAK…

Yaşadığı toplumun içinde kendine yer edinmiş sağlam vücutlu ve sağlam karakterli insanların daima başarılı olacağı ilkesiyle hareket eden Ataşehir Kolej Kartalları Gençlik ve Spor Kulübü, okul sonrası ve hafta sonu etkinlikleriyle pek çok farklı alanda topluma hizmet edecek, takım çalışmaları ile işbirliği ve ekip çalışması aşılayacak.

TAKIMLAR OLUŞTURULDU, ANTRENMANLAR BAŞLIYOR…

Bu çerçevede basketbol takımlarının seçmeleri büyük bir heyecan içerisinde yapıldı ve takımlar oluşturuldu. Kadıköy Life Dergisi olarak antrenmanlarına başlayacak takımlara ve genç sporcularımıza başarılar diliyoruz.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataşehir’de 19 Mayıs resmi törenle kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Ataşehir Cumhuriyet Meydanı’nda 19 Mayıs Cumartesi günü saat 09.00’da düzenlenen ...