Anakent Okulları

Anakent Okulları’ndan AKUT yararına kermes

Özel Anakent Okulları’nın geleneksel hale getirdiği yeni yıl etkinlikleri kapsamındaki kermes, bu yıl 23-24 Aralık tarihlerinde AKUT yararına yapıldı.

“Kurtarılan her hayat geleceğimizdir” sözünden yola çıkarak sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlenen kermesin amacı, elde edilen geliri AKUT’a (Arama Kurtarma Derneği) aktararak, onların daha çok hayata dokunabilmesine katkıda bulunmak olarak belirlendi. Kurtarılmayı bekleyen hayatlara bir el uzatabilmek, bir umut olabilmek için Özel Anakent Okulları’nın yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri el birliğiyle çalıştı.

DAHA ÇOK HAYATA DOKUNABİLMEK İÇİN…

AKUT gönüllülerinin de yer aldığı kermeste öğrenciler hem eğitim aldı, hem de atölye çalışmalarına katıldı. AKUT Vakfı Genel Müdürü Dr. Jülide Ergin’in de ziyaret ettiği kermeste, AKUT yararına yapılan atölye çalışmalarında keyifli saatler yaşandı. Öğrencilerin öğretmenleriyle yaptığı çalışmalarda ortaya çıkan ürünler, veliler tarafından satın alınarak AKUT’a destek olundu.

Anakent Okulları

Özel Anakent Okulları’nın geleneksel hale getirdiği yeni yıl etkinlikleri kapsamındaki kermes, bu yıl 23-24 Aralık tarihlerinde AKUT yararına yapıldı…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali başlıyor

Tarihi Kanlıca Yoğurdu Festivali heyecanı tüm Beykoz’u sardı. Beykoz ile özdeşleşmiş lezzetlerin başında gelen Tarihi Kanlıca Yoğurdu renkli ...