elektrik kesintisi

Anadolu Yakası’nda elektrik kesintisi

Anadolu Yakası’nda dokuz ilçe, 8 Aralık Perşembe günü elektrik alamayacak. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan açıklamaya göre Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Şile ve Ümraniye’nin bazı mahallelerine 8 Aralık tarihinde elektrik verilemeyecek.

Açıklamaya göre elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle: Ataşehir’de 09.00-17.00 saatleri arasında Ferhatpaşa Mahallesi Karadeniz, 54, 99, 50, 101, 52, 132, 141, 135, Samandıra sokaklar; 09.00-18.00 saatleri arasında İçerenköy Mahallesi Yeşilvadi Sokak, Küçükbakkalköy Mahallesi Dilek Sabancı, Doruk sokaklar.

Beykoz’da 09.00-11.00 saatleri arasında Paşabahçe Mahallesi Şehitlik, Şekerpare, Yeşilbaş Çıkmazı, Köy Kahvesi, Çağatay, Çalılı Çıkmazı, Çamlı, Alaattin Köseler, Gözlemeci, Güllü, Karagözsırtı, Kıble Numa, Reşadiye Bağlar sokaklar; Çiğdem Mahallesi Tunç, Yasemin Çıkmazı, Susam Çıkmazı, Yeni Bağlar, Yenidoğan, Yol, Demirci, Bülbül Çıkmazı, Caferağa, Dereyolu, Deste Çıkmazı, Fıstık Dibi, Cami, Akasya Çıkmazı, Karagözsırtı, Kar sokaklar; 09.00-17.00 saatleri arasında Görele Mahallesi Polonezköy Yolu, 11.00-13.00 saatlerinde Çamlıbahçe Mahallesi Selvi Burnu Çıkmazı; 13.00-15.00 saatleri arasında Merkez Mahallesi Deniz, Durak, Bahçeevli, Şahinkaya sokaklar; 15.00-17.00 saatleri arasında Merkez Mahallesi Gümüş, Hünkartepe, Beşe, Azadeler, Baharatçı sokaklar; Merkez Mahallesi Zindeler Yurdu, Fevzi Paşa, Moda Çıkmazı.

Çekmeköy’de 10.00-18.00 saatleri arasında Çatalmeşe Mahallesi 206, 197, 199, 200, Saray, 201, 208, Sultan Suyu sokaklar; Kadıköy’de 01.00-07.00 saatleri arasında Rasimpaşa Mahallesi Söğütlüçayır, Söğütlüçeşme, Mürver Çiçeği sokaklar; Osmanağa Mahallesi Gaziosmanpaşa, Vişne sokaklar; 09.00-18.00 saatleri arasında Acıbadem Mahallesi Görgülü, Öğretmenler sokaklar; Kartal’da 09.00-17.00 saatleri arasında Atalar Mahallesi Atalar, İnönü, Akgün, Kumru, Bingöl sokaklar; Petroliş Mahallesi Akgün, Kumru, Kortej, Tecerdağı, Bingöl, Sanatçı, Sıla, Şehit Dursun Bakan, Farabi Çıkmazı, Duman, Kuyudibi sokaklar.

Maltepe’de 09.30-14.30 saatleri arasında Fındıklı Mahallesi Başıbüyük Yolu; Sultanbeyli’de 09.00-18.00 saatleri arasında Mehmet Akif Mahallesi Darende, Cebeci, Hattat, Başkale sokaklar, Fatih Mahallesi Sanat, Demir, Doğanay, Yaprak, Siyer, Sütlüce, Uluçınar, Gerdan, Hatip, Cebeci, Sümer, Hoca, Seyhan, Şalgamlı, Risalet, Saf, Arcan, Ayyıldız, Çayırbaşı, Boyluca, Emirli, Gözeler sokaklar; Şile’de 09.00-18.00 saatleri arasında Hacı Kasım Mahallesi Üsküdar Sokak, Balibey Mahallesi Sanatçılar, Kıran, Salkım, Ceyda, Balkan, Mayıs, Nazlı, Oğuz, Destan, Gediz, Mine, Gülbahçe, Onar, Mozaik, Sultan, Adnan Saygun, Afife Jale, Belkıs Aran, Armağan, Güldeste, Neco Tekin, Mustafa İktu, Mercan Köş, Çimen, Acar, Adil, Portakal, Önder, Pembe, Tekin, Üzüm, Şafak sokaklar; 09.30-16.00 saatleri arasında Darlık Mahallesi Darlık, Alıç, Anka, Berkin, Elif sokaklar, Ulupelit Mahallesi.

Ümraniye’de 08.00-12.00 saatleri arasında İnkılap Mahallesi Sevimli Bahçe, Aslantepe, Bahçecik, Altıntaş sokaklar; İstiklal Mahallesi Bahçe Sokak, Mustafa Kemal Mahallesi 3007. Sokak; 09.00-17.00 saatleri arasında Esenşehir Mahallesi Mine, Pırlanta sokaklar, Esenkent Mahallesi Atılım Sokak; 09.00-18.00 saatleri arasında Esenşehir Mahallesi Çelik, Eryılmaz, Kürkçüler sokaklar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yassıada

Yassıada anıları bu özel koleksiyonda!

Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçen Yassıada’nın acılarını ve hüzünlerini yansıtan hatıraların yer aldığı özel koleksiyon, Ata ...