Adatıp Hastanesi

Anadolu Yakası’na yeni sağlık kompleksi; Özel Adatıp Hastanesi

Sağlık sektöründeki 20 yıllık başarılı geçmişini, Sakarya ve Doğu Marmara Bölgesi’nin ilk ve en büyük hastanesi unvanıyla taçlandıran Özel Adatıp Hastanesi, Sakarya’nın ardından İstanbul’a da sağlık adasını kazandırdı. 30 milyon dolarlık yatırımla İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de hayata geçirilen Özel Adatıp Hastanesi; uzmanlık, konfor ve ileri teknolojik donatılarıyla sağlığın adresini değiştirmeye hazırlanıyor.

Hizmet kalitesini her geçen gün artırarak sağlık hizmetine Doğu Marmara Bölgesi ve Sakarya’nın en büyük hastanesi olarak öncülük eden, dünya standartlarında donanım ve altyapıya sahip olan Özel Adatıp Hastanesi, uzmanlık ve deneyimini İstanbul’a taşıyor. Haziran 2014 tarihinden itibaren Sakarya’nın önde gelen iş adamlarından Orhan Kocabıyık’ın şirketler grubuna dahil olan Özel Adatıp Hastanesi, sağlığa adanmış bir yaklaşımla İstanbul’un yükselen değeri Kurtköy’de hizmet vermeye başladı.

SAĞLIK ADA’SI GÖRÜNDÜ…

En son teknolojik cihazlarla donatılmış sağlık adası Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, 25 bin metrekarelik kapalı alan üzerinde, gün ışığından en yüksek düzeyde faydalanılacak şekilde tasarlanmış göz alıcı mimarisi ile hem sağlığın adresini hem de klasik hastane anlayışını değiştiriyor. Alanında uzman 26 hekim, 8 adet ameliyathane, 21 adet genel yoğun bakım yatağı, 10 adet yeni doğan yoğun bakım yatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı ve 40 adet hasta yatağı ile hasta kabulüne başlayan Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, şimdiden bölgesinin örnek gösterilen sağlık kompleksleri arasında yerini aldı.

YENİ YATIRIMLAR PLANLANIYOR…

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi’nin bir sonraki adımında ise, alanında uzman hekim sayısını 90’a yükseltmek, Türkiye’nin ve bölgenin önemli bir açığı olan onkoloji branşında da ilk’lere imza atarak, yeni yatırımlar yapmak planlanıyor. Hasta yatağı sayısının da 200’ün üzerine çıkarılacağı Özel Adatıp Hastanesi, Kurtköy’de yeni bir sağlık kompleksi olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek. Tüm bölümlerinde SGK ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan hastanesi, yerli ve yabancı misafirlerine sağlık turizminin hedeflediği konfor ve hizmeti sunmak üzere çalışmalarına devam edecek.

Adatıp Hastanesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Mumiyo

MUMİYO’ya Eminönü Baharatçısı’ndan ulaşabilirsiniz

Son zamanlarda adından çok söz ettiren hatta Dr. Ender Saraç’ın da öneri listesine aldığı Mumiyo hakkında bilgi aldık. ...