Anadolu Yakası – Konya arası 4 saat 15 dakika!..

İstanbul ve Konya arasındaki mesafe, bugün başlayan hızlı tren seferleri ile birlikte 13 saatten 4 saat 15 dakikaya düşüyor.

İlk ve son durak özelliği taşıyan Pendik, hızlı tren seferlerinde Anadolu Yakası’nın terminali haline dönüştü. Pendik, İzmit, Arifiye, Bozuyük, Eskişehir ve Konya hattında yeni bir dönemi başlatan hızlı tren, önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayacak.

BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI…

YHT’lerde erken bilet alan yolcular 42,5 TL üzerinden seyahat edebilecek. Ekonomi tipi bilet 85 TL, business tipi koltuklar ise 119 TL üzerinden alıcı bulacak. Genç, öğretmen, TSK mensubu, 60-64 yaş, basın mensubu, gidiş-dönüş bileti alan yolcular yüzde 20 indirimli olarak; 7-12 yaş arası ve 65 yaş üstü vatandaşlar ise yüzde 50 indirimli olarak hesaplı, konforlu ve güvenli seyahat gerçekleştirebilecekler. İstanbul ve Konya arasında günde 4, Ankara ve Konya arasında ise 36 sefer yapılacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

atasehir

Ataşehir Belediyespor kupasına kavuştu

TFF Kadınlar 1. Futbol Ligi’nin şampiyonu Ataşehir Belediyespor, Yenisahra Stadı’nda 5-1 galip geldiği Beşiktaş maçının ardından kupasına kavuştu. ...