Anadolu Yakası Gazetecileri Şile’de…

1

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği ( AYGAD), sürdürdüğü belediye ziyaretlerinden 12.’sini Şile Belediyesi’ne gerçekleştirdi.

30 Mart Çarşamba günü, Şile Belediyesi’nin başkanlık binasında Belediye Başkanı Can Tabakoğlu tarafından karşılanan AYGAD üyeleri, meclis salonunda gerçekleşen toplantı ile kendilerini tanıtma fırsatı buldu. 

Yerel basının önemini biliyorum…

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, yaptığı konuşmada; “Anadolu Yakası Gazetecileri olarak Şile’yi düşünüp buraya kadar gelmenizden son derece memnun oldum. Yerel basının, faaliyetlerimizin anlatılması yolunda büyük bir işlevi olduğuna yürekten inanan birisiyim. Ancak, özellikle yerel basının kendisine yüklediği bazı aidiyetler var. Bunun üyeleriniz arasında iyi kavranması ve iyi uygulanması gerekmektedir. Şile olarak, sermayesi sadece ekolojisi olan İstanbul’un tek ilçesi olmaktan dolayı bazı özelliklerimiz var. Bunların da anlatılması için her zaman desteğinize ihtiyacımız olacak” dedi.

Liman’da balık ziyafeti…

Daha sonra, AYGAD üyelerini Liman’da bulunan İskorpit Restaurant’ta balık ziyafetine davet eden Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, “Şile’nin şu anki nüfusu 12 bin dolaylarında. Oysa yaz aylarında bu rakam 500 binleri aşıyor. Bu nedenle böyle bir sakinlik içinde, burada sizlerle birlikte balık keyfini paylaşmanın güzelliğini yaşıyorum. Geldiğiniz için hepinize bir defa teşekkür ediyor ve her zaman bekliyorum” dedi.

3

AYGAD Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Belediye başkanlığı ziyaretinin ardından, Başkan Can Tabakoğlu tarafından Liman’da verilen yemeğe; Şile Belediyesi Basın Danışmanı İbrahim Atasaya ’da eşlik ederken, Kadıköy Life Dergisi sahibi Fatma Canan Toprakkaya ile Anadolu Yakası Haber Portalı Genel Yayın Yönetmeni Cenay Toprakkaya ve Şile Yıldız Haber Gazetesi Sahibi Yasemin Eryıldı,z yemeğe katılan diğer isimler oldu…

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pendik Belediyesi İlaçlama

Pendik Belediyesi İlaçlama Çalışması Başlattı

Pendik Belediyesi ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte kent genelinde sivrisineklere karşı ilaçlama çalışması başlattı. Pendiklilerin rahat bir yaz geçirmesi ...