Anadolu Yakası Belediye Başkanları Tuzla’da buluştu…

1

İstanbul’un Anadolu Yakası Belediye Başkanları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSTON’un Tuzla Tesisleri’nde bir araya geldi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve İston Genel Müdürü Ahmet Ağırman’ın evsahipliğinde gerçekleşen programda, İston Tesisleri’nin genel tanıtımının yapıldığı bir sunum gerçekleştirildi.

Toplantı’da Tuzla Belediyesi’nin çalışmalarını anlatan Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,  Marina ihalesine çok yakın bir zamanda çıkacaklarını söyledi. Tuzla’ya verdiği önemli destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a teşekkür eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı; şunları söyledi:

“İlçemizin en önemli sorunlarını iki yıl gibi kısa sürede çözmemizde, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş’ın çok büyük desteği olmuştur. Sayın Başkanımızın sayesinde, en önemli sorunlarımız arasındaki kooperatifler meselesini çözdük. İçmeler Kavşağı Rehabilitasyon Projesi’ni hayata geçirdik. İmar planlarını tamamladık.”

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Tuzla Belediyesi’nden Bilgi Evleri pikniği

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Akfırat mesire alanında yıl sonu pikniği düzenledi. Pikniğe katılan kursiyerler ve anneleri, yarışmalarda doyasıya ...