Altunizade’ye Ramada geliyor…

1

Anadolu Yakası’nın yeni oteli “Ramada Istanbul Asia”, 11 Kasım 2011’de kapılarını açıyor.  İş dünyasının buluşmalarına ve kurumsal organizasyonlara evsahipliği yapmanın yanı sıra; bireysel davetler ve konaklamalar için de tercih edilmesi beklenen otel, “Özel Butik Hizmet” sunumu ile misafirlerine evlerindeki konforu sunmayı ilke edineceğini belirtiyor.

Otelin yüksek konfor ve teknolojik standartlarla dizayn edilmiş, beş farklı tasarımda 80 odası bulunuyor. 10 kişiden 150 kişiye kadar hizmet verebilen, değişik düzenlemelere uygun ve teknolojik imkânlarla donatılmış toplantı salonları; özellikle merkezi Anadolu Yakası’nda bulunan ulusal ve çokuluslu şirketlerin kurum içi toplantıları, workshopları, eğitimleri ve bayi toplantıları için zengin bir alternatif olarak ön plana çıkıyor.

Uran Holding yönetiminde…

Otelin yatırımcısı Uran Holding’in önceden holding merkezi olarak kullandığı Altunizade Kavşağı’ndaki iki bloktan oluşan binanın otele dönüşmesi, yaklaşık iki yıl sürdü. Otelcilik ve turizm sektöründe oldukça deneyimli olan Uran Holding, Türkiye’de turizmin atağa kalktığı yıllarda Antalya’nın Manavgat bölgesinde Fransa’dan birincilik ödülü alan Grand Prestige Hotel’i inşa ederek, Türk turizminin hizmetine sunmuştu.

Otelin açılışı ve Uran Holding hakkındaki ayrıntılı bilgiler, Kadıköy Life Dergisi’nin 16 Kasım’da piyasaya çıkacak olan yeni sayısında yayınlanacaktır.

2

3 

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...