Ali Taciroğlu’nu son yolculuğuna uğurladık…

Geçtiğimiz gün yitirdiğimiz duayen sanayicilerimizden Ali Tuncer Taciroğlu’nu ebediyete uğurladık.

Taciroğlu için 7 Ağustos Cuma günü Fatih Camii’nde bir cenaze töreni düzenlendi. Cuma namazının ardından düzenlenen törene, Taciroğlu Ailesi’nin yanı sıra dostları ve sevenleri katıldı. Katılanlar arasında Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp de vardı. Ali Tuncer Taciroğlu’nun Amerika’da yaşayan kızı Ayşe ve oğlu Ali de babalarını son yolculuğuna uğurlayabilmek için Amerika’dan geldiler.

FENERBAHÇE VE SANAYİ ODASI’NDAN BAŞSAĞLIĞI…

Başta iş dünyası olmak üzere sanat ve spor çevrelerinde büyük üzüntü yaratan Ali Tuncer Taciroğlu’nun vefatı dolayısıyla, bir dönem yönetiminde bulunduğu Fenerbahçe Spor Kulübü ve İstanbul  Sanayi Odası tarafından başsağlığı mesajları yayınlandı.

EDİRNEKAPI AİLE KABRİSTANINA DEFNEDİLDİ…

Ali Tuncer Tacioğlu’nun cenazesi, vasiyeti üzerine Edirnekapı’da bulunan aile kabristanına defnedildi. 1965 yılında yitirdiği babası Bahaddin Taciroğlu ile 1996 yılında yitirdiği annesi Aliye Hatice Taciroğlu’nun yanına defnedilen Ali Tuncer Taciroğlu’nun defni sırasında kızları Ayşe, Leyla ve Neslihan Taciroğlu fenalık geçirdiler.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...