Ali Şahsuvaroğlu annesini kaybetti…

Anadolu Yakası’nın önemli gruplarından Şahsuvaroğlu Grubu’nun Başkanı Ali Şahsuvaroğlu, annesini kaybetti. 1 Aralık Pazar günü, sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini kapayan Munise Şahsuvaroğlu’nun ölümü, aile çevrelerinde büyük üzüntü yarattı.

MALTEPE MERKEZ CAMİİ’NDEN KALDIRILDI…

Munise Şahsuvaroğlu’nun cenazesi, 2 Aralık Pazartesi günü öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi. Çok kalabalık bir topluluğun katıldığı cenaze töreninde, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin de hazır bulundu.

BELEDİYE BAŞKANLARI VE İŞADAMLARI DA KATILDI…

Maltepe eski belediye başkanlarından Bahtiyar Uyanık ve Fikri Köse’nin katıldığı törende ayrıca İsmet Yalçın, Azmi Oktay, Fadıl Terzi, Köksal Köse, Mehmet Gözütok ve Ali Çelikel gibi isimlerden oluşan bölgenin işadamları, cenaze töreninin ön saflarında dikkat çeken isimler olarak objektiflere yansıdı.

Aynı zamanda Erzurum’un önde gelen aileleri arasında bulunan Şahsuvaroğlu Ailesi’nin bu acı kaybı, Erzurum ilimizde de büyük üzüntü yarattı. Dragos’ta taziye evi kuran Şahsuvaroğlu Ailesi’nin evi ziyaretçi akınına uğradı.

Kadıköy Life Ailesi olarak, Munise Şahsuvaroğlu’na Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileklerimizi  iletiyoruz…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...