Güler Osmanlı Mutfağı'nın sahibi Ali Güler.

Ali Güler, İstanbul Lokantacılar Odası’nı ağırladı…

Günümüzde Osmanlı mutfağının sembol isimlerinden Ali Güler, kendisinin de üyesi olduğu İstanbul Lokantacılar Odası yönetimi ve üyelerini misafir etti. Yaklaşan yaz ayları ile birlikte turist patlaması bekleyen lokantacılar, Türkiye’nin eşsiz damak tadını misafirperverlikleri eşliğinde sunmaya hazırlanıyor.

Kadıköy’deki Güler Osmanlı Mutfağı’nda elleriyle hazırladığı asırlık lezzetlerin sunumunu gerçekleştiren Ali Güler, TOURMAG Turizm Dergisi’ne gerçekleştirdiği açıklamada; “Üyelerimizin her biri ayrı lezzet ustası… Benim için adeta sınav gibiydi. Ne mutlu ki istediğimiz notu aldık arkadaşlarımızdan. Her yemek, iyi yapıldığında güzeldir. Ancak Osmanlı mutfağının lezzeti bir başka… İstanbul Lokantacılar Odası’nın her üyesine ayrı ayrı teşekkür ederim” mesajı verdi.

LOKANTACILAR SORUNLARI DA GÜNDEME GELDİ…

İstanbul Lokantacılar Odası Başkanı Sait Karabağlı ve üyeler, özel buluşmayı aynı anda sorunlarını da gündeme taşıdıkları toplantıya dönüştürdü. Yemek çekleri de, lokantacıların tartıştıkları maddeler arasında yer aldı.

Ali Güler, Özgül Acır, Eşref Deniz, Gazi Karabulut, Ziya Kalaycı, Sait Karabağlı, Basri Sever, Turan Çotaloğlu, Bahattin Aykut, Hatice Özkan, Ece Güler, Murat Arnik, Ali Ekber Uçur, Ahmet Tuzlu, Bülent Saka ve Zeki Güneş…

Güler Osmanlı Mutfağı’nın sahibi Ali Güler…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çerkes Kadınları Teavün Cemiyeti’nden “Yılın Anneleri” ödül töreni

1918 yılında Hayriye Melek Hunç başkanlığında, dönemin kültürünü özümsemiş beş Çerkes kadını tarafından İstanbul’da kurulan Çerkes Kadınları Teavün ...