AKUT, Ataşehir Belediyesi Meclisi’nde…

1

Arama Kurtarma Derneği AKUT, Ataşehir Belediyesi Meclis Üyeleri’ne Ataşehir Belediyesi ile birlikte yürütmek istedikleri çalışma hakkında bir sunum yaptı. Sunuma, AKUT Başkanı Nasuh Mahruki de katıldı.

Nasuh Mahruki, sunum öncesi yaptığı konuşmada; “Ataşehir’deki eğitim merkezimiz bizim için çok önemli. Bu merkezimizi kaybetmemiz durumunda, gücümüzün büyük bölümünü de kaybetmiş oluruz. Biz, Ataşehir Belediyesi ile birlik olmak ve birlikte çalışmak istiyoruz. Burada yapacağımız pilot çalışmanın tüm belediyelere örnek olacağını tahmin ediyoruz. AKUT, sadece arama kurtarma derneği olmaktan çıkmış, hizmet üreten, hizmet veren, bilgiyi paylaşan bir yapıya bürünmüştür” dedi.

Mahruki’nin konuşmasının ardından AKUT’un Eğitim Sorumlusu Dündar Şahin, Meclis Üyeleri’ne AKUT hakkında bilgilendirici bir sunum yaparak, soruları yanıtladı.  

Şahin, Ataşehir Belediyesi ile AKUT’un ortaklaşa yürütmek için ilk adımları attıkları AKUT Ataşehir Belediyesi Eğitim Enstitüsü Projesi’ni de anlatarak, Meclis Üyeleri’nden destek istediklerini söyledi.

2

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pazar alanı

Ataşehir’e 6 bin metrekare pazar alanı

Esatpaşa ve Örnek mahallelerinde “Yarı Kapalı Pazar Alanı” hayata geçiyor. Ataşehir Belediyesi tarafından toplam 20 bin metrekare alan ...