AKUT, Ataşehir Belediyesi Meclisi’nde…

1

Arama Kurtarma Derneği AKUT, Ataşehir Belediyesi Meclis Üyeleri’ne Ataşehir Belediyesi ile birlikte yürütmek istedikleri çalışma hakkında bir sunum yaptı. Sunuma, AKUT Başkanı Nasuh Mahruki de katıldı.

Nasuh Mahruki, sunum öncesi yaptığı konuşmada; “Ataşehir’deki eğitim merkezimiz bizim için çok önemli. Bu merkezimizi kaybetmemiz durumunda, gücümüzün büyük bölümünü de kaybetmiş oluruz. Biz, Ataşehir Belediyesi ile birlik olmak ve birlikte çalışmak istiyoruz. Burada yapacağımız pilot çalışmanın tüm belediyelere örnek olacağını tahmin ediyoruz. AKUT, sadece arama kurtarma derneği olmaktan çıkmış, hizmet üreten, hizmet veren, bilgiyi paylaşan bir yapıya bürünmüştür” dedi.

Mahruki’nin konuşmasının ardından AKUT’un Eğitim Sorumlusu Dündar Şahin, Meclis Üyeleri’ne AKUT hakkında bilgilendirici bir sunum yaparak, soruları yanıtladı.  

Şahin, Ataşehir Belediyesi ile AKUT’un ortaklaşa yürütmek için ilk adımları attıkları AKUT Ataşehir Belediyesi Eğitim Enstitüsü Projesi’ni de anlatarak, Meclis Üyeleri’nden destek istediklerini söyledi.

2

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataşehir’de çocuklar yazı sanatla geçiriyor

Ataşehir Belediyesi’nin her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Sanat Okulları’nda Ataşehirli çocuklar yaz tatillerini sanatla değerlendiriyor. Sanat atölyelerinde ...