Akşemsettin Parkı açıldı…

Sultanbeyli Belediyesi, yaptığı çalışmalarla ilçe sakinlerine yeni yaşam alanları oluşturuyor. Bu kapsamda kısa süre önce çalışmaları başlayan Akşemsettin Parkı, yapılan törenle hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli’ye hizmet etmeye devam ettiklerini ifade ederek; “Bizler sizlerden aldığımız destek ile geçtiğimiz dönemde yaptığımız yatırımlardan daha fazlasını bu dönemde ilçemize yapmayı amaçlıyoruz. İlçemize, mahallemize yaptığımız yatırımları sürdüreceğiz. Yeni parkımızı mahalle sakinlerimize ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza armağan ediyoruz” dedi.

SULTANBEYLİ GELİŞİYOR…

Açılış programına katılan AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç ise; “Bugün belediyemizin yaptığı güzel bir parkın açılışındayız. Sizlere bize verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Verdiğiniz destekler, sizlere yatırım olarak geri dönüyor. Sultanbeylimiz gelişiyor” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Başkan Keskin, yeni parkı çocuklarla birlikte hizmete açtı. Başkan Keskin, açılışın ardından bir süre çocuklar ve vatandaşlarla sohbet etti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...