Akın akın Kadıköy CHP’ye koştular…

CHP Kadıköy İlçe Teşkilatı, yerel seçimler öncesinde tarihi günlerinden birini yaşadı. CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın da katıldığı törende yeni üyelere rozetleri takıldı. Hamzaçebi ve Salıcı, iktidara “İstanbul’u alacağız” mesajı gönderdi.

CHP Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi, CHP’nin önde gelen isimlerinin yanı sıra sayısı 50’yi aşan yeni üyeleri ve yakınlarını ağırladı. Yoğun ilginin olduğu gözlemlenen törende Kadıköylü CHP’liler, CHP Genel Merkezi’nin belediye başkanı seçimlerinde sandık yoklaması gerçekleştirme kararından ötürü Hamzaçebi, Öğüt ve Salıcı’ya teşekkür etti.

Törene, CHP İstanbul İl Yönetimi’nden birçok ismin yanı sıra Ataşehir Belediye Meclis Üyesi ve Kadıköy Belediye Başkan Adayı İnci Beşpınar da katılım gösterdi.

HAMZAÇEBİ: “İSTANBUL’U ALMAYA HAZIRIZ…”

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzçebi, Kadıköylü partililere yaptığı konuşmasının bir kısmında şunları dile getirdi:

“Kamuda iş bekleyen, bir türlü atanamayan üniversite mezunlarını, geçinemeyen emeklilerimizi memurlarımızı, çalışanlarımızı, ellerinden kıdem tazminatı alınmayan çalışan milyonları selamlıyorum. Hukuksuz yargılamalarla yargılanan aydınlarımızı, vatandaşlarımızı selamlıyorum.

Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin son 11 yılını bu iktidar partisi ile geçirdi. 12’nci yıla giriyoruz. Milyonlarca vatandaşımız, bu hükümetin uygulamalarından memnun değil. Sorunlar çözülmüş değil. Türkiye’nin sorunları çözülemiyor. Kim çözülmüş diyor ise, doğru değerlendirmiyor demektir.

Biz, CHP olarak 2014 yerel seçimlerinde önce İstanbul’u, 2015 yılı genel seçimlerinde de tüm Türkiye’yi alacağız. Başbakan, Cumhurbaşkanı olma hayalleri kuruyor, ama olamayacaktır. Bu millet ona bu fırsatı vermeyecektir. İstanbul’u alan CHP, Cumhurbaşkanı’nı da belirleyecektir.”

sporvitrini

Hakkında İrem Toprakkaya

Bir yorum

  1. Gönül ÜSTÜN

    CHP üyesi olmak istiyorum,emekli öğretmenim,her türlü göreve seve seve varım,nasıl üye olurum ?

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...