Ömer Urgun

AK Parti Ümraniye’de Ömer Urgun ismi ilk sıralarda

Ümraniye’deki tanınmışlığı, iş adamlığı ve Doğu seçmenine yakınlığıyla Ömer Urgun ismi, Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ediyor. Hasan Can’ın üç dönem barajına takılmasından dolayı bir daha görev alamayacağı Ümraniye Belediye Başkanlığı için aday adayları arasında en çok konuşulan isim Ömer Urgun oldu.

Ümraniye’de yapılan geniş kapsamlı bir anket sonucunda birinci sırada çıkan Urgun’un Doğu kökenli tek aday olması ve Ümraniye’deki Doğu nüfusu göz önünde bulundurulunca, AK Parti Ümraniye Belediye Başkanı Adaylığı için kendisine kesin gözüyle bakılıyor. Konu hakkında düşüncelerini sorduğumuz Ömer Urgun, şu açıklamalarda bulundu: “Saygıdeğer dostlarım, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde birikimlerimi ve deneyimlerimi milletime hizmet noktasında yansıtmak ve kıymetli Cumhurbaşkanımızın ilk meşalesini İstanbul’dan yaktığı AK Belediyeciliğin devamı için Ümraniye Belediye Başkanlığı’na AK Parti’den aday adayıyım. Desteğinizi ve dualarınızı eksik etmemeniz dileğiyle saygılar sunuyorum.”

ÖMER URGUN HAKKINDA…

1970 yılında Muş-Bulanık’ta doğdu. Bulanık Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Otomotiv, gayrimenkul, inşaat sektöründe faaliyet göstermekte. Ümraniye’de yaşıyor. Evli ve iki çocuk babası. Fatih-Eminönü Sanayici İş Adamları Derneği’nde (FESİAD) Anadolu Yakası Bölge Başkanı. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Ümraniye İlçesi AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayı.

Ömer Urgun

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Açıkhava Sinema

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi

Ataşehir’de açıkhava sinema keyfi 19 Temmuz’da başlıyor. Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak. ...