AK Parti Kadın Kolları’ndan bilimsel zayıflatma

zayıf 2

Ak Parti Kadıköy Kadın Kolları, önemli bir programa daha imza attı. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği sağlık seminerleri çerçevesinde, sağlıklı yaşam koşulları konusunda bilgilendirme toplantıları düzenleyen komitenin, yeni yıldaki ilk seminerinin konusu “bilimsel zayıflama” oldu.

2005-2007 yılları arasında sadece obezite ile ilgili çalışmalarda bulunan; birçok ilçede, yazılı ve görsel basında, akademik toplantılarda obezitenin bilimsel nedenleri ve tedavisi konusunda seminerler veren Medical Park Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Yavuz Furuncuoğlu’nun konuk olduğu programa yoğun bir katılım oldu.

Uzman Doktor Yavuz Furuncuoğlu; “Çağımızın hastalığı olan obeziteye neden olan, sağlıksız beslenme, uyku problemi ve aşırı derecede TV izlemektir. Aşırı kilolardan kurtulmak için mutlaka uzman kontrolünde diyet yapmak gerekir” dedi.

zayıf 4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali

KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali sinema günleri ile başlıyor

KADFEST heyecanı başlıyor. Kadıköy Belediyesi, Kadıköy’ün ilk uluslararası festivali “KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali”ni hayata geçiriyor. Festival, geniş yelpazedeki ...