Ahmet Aslan

Ahmet Aslan sevenlerine solo performans sunacak

Türk Halk Müziği’nin kendine has yorumcusu Ahmet Aslan, 27 Ağustos Cumartesi günü Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sevenleriyle bir araya gelecek. Konser saat 21.00’de başlayacak.

Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla harmanlayarak inşa eden Dersim doğumlu Ahmet Aslan, sevilen türkülerini dinleyicilerle paylaşacak. Eserlerini kendine has bir üslupla başarılı bir şekilde sunan usta sanatçının ilk albümü “Rüzgar ve Zaman” 2003 yılında çıkarken, “Meleklerin Dansı” adlı ikinci albüm çalışması ise 2008 yılında çıktı. Gitar ve bağlamayı birbirine kombine ederek denemeler yapan ve bunun sonucunda eşsiz bir müzik ortaya koyan Aslan, 2015 yılında “Na (Mükemmel)” adını verdiği albümünde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalara yer verdi.

Ahmet Aslan’ın solo performans sergileyeceği ve sevenlerine doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacağı organizasyonun biletleri, Biletix satış noktalarından temin edilebilir.

ahmet aslan

Türk Halk Müziği’nin kendine has yorumcusu Ahmet Aslan, 27 Ağustos Cumartesi günü Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sevenleriyle bir araya gelecek…

sporvitrini

Hakkında Naciye Yıldırım

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ernani

Verdi’nin “Ernani” operası Kadıköy Süreyya sahnesinde

Türkiye’de 170 yıl aradan sonra ilk kez geçen sezon sahnelenen Verdi’nin “Ernani” operası, 19 Ocak 2018’den itibaren Süreyya ...