Aegean Communication’dan EGE Basım’a ziyaret…

1

Uzun yıllar Osmanlı egemenliğinde bulunan, bugünlerde ise komşumuz Yunanistan’ın yönetimindeki Midilli Adası’nın haberleşme ve halkla ilişkiler şirketi Aegean Communication SA, Türkiye’yi ziyaret etti.

Kendi şirketleriyle aynı adı taşıyan EGE Basım’ın tesislerini de gezen şirketin başkanı Panagiotis Myritzis; “Doğrusunu isterseniz çok şaşırdım. Avrupa’dan Türkiye’ye baskı işleri gönderildiği bilgileri geliyordu, biraz espritüel karşılıyordum. Ancak şimdi gördüm ki, fazlası var eksiği yokmuş” dedi.

Fotis Giannakis, Stelios Poulog ve Panagiotis Myritzis’den oluşan Aegean Communication ekibine tesisler hakkında bilgi veren Ege Basım Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güven; “Hollanda, Danimarka, İngiltere gibi ülkelere baskı işleri yapıyoruz. Avrupa’nın zorlandığı kreatif işleri, biz burada kolay ve hızlı bir biçimde çözüyoruz” açıklamasında bulundu.

2

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de tekne turları coşkuyla devam ediyor

Maltepe Belediyesi’nce düzenlenen tekne turlarının dördüncü gününde, Fındıklı Mahallesi’nden kadınlar konuk edildi. Maltepe Belediyesi Kadın, Aile ve Engelli ...