Adalar’ın turizm grafiği yükselecek…

Adalar Vakfı’nın “Adalarda Doğal, Kültürel Miras ve Turizm Geliştirme Merkezi” başlıklı projesinin sonuç paylaşım toplantısı, Taksim Point Otel’de yapıldı.

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından “Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Yönelik Küresel Turizm Merkezi İstanbul Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen Heybeliada Gönüllüleri Derneği’nin proje ortağı, Turizm Araştırmaları Derneği ve Adalar Belediyesi’nin iştirakçi olarak yer aldığı proje, 31 Ekim Perşembe günü sona erdi.

ADALAR TANITIM FİLMİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI…

2012 Kasım ayında başlayan projenin sona ermesi nedeniyle 31 Ekim Perşembe günü, proje süresince gerçekleştirilen çalışmaların aktarıldığı toplantının sonunda, Adalar Tanıtım Filmi’nin kısa versiyon sunumu da yapıldı.

ADALAR TURİZM GELİŞTİRME MERKEZİ OLUŞTURULDU…

Proje kapsamında oluşturulan Adalar Turizm Geliştirme Merkezi, Adalar’da yerleşik turizm sektörüyle ilişkili faaliyet gösteren bütün paydaşlar arasında bir eşgüdüm ve paylaşım platformu olarak tasarlandı. Bu merkezin Adalar turizmini her yönüyle destekleyen; turizm yatırımcılarına, turizm acentelerine, rehberlere, Adalar’a gelen ziyaretçilere destek veren ve turizm sektörünün tüm paydaşları arasında bir eşgüdüm ortamı sağlayan bir kurum olması hedeflendi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeşil Okul

Yeşil okullardan doğaya 500 fidan

Beykoz Belediyesi’nin çevreci nesiller için 10 yıldan bu yana yürüttüğü Yeşil Okul Projesi kapsamında, ilçedeki 60 okuldan öğrenciler ...