Adalar’da sağlık hizmeti modernleşiyor…

Adalar’da yıllardır süre gelen sağlık hizmeti sıkıntısında önemli bir aşama kaydedildi. Büyükada’da bulunan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası yenilendi.

Yeni ve modern bir görünüme sahip hizmet binasında, hafta içi her gün 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Diş Hekimliği, Çocuk Sağlığı, Fizyoterapi, Genel Cerrahi gibi bölümler Adalılara hizmet vermeye başladı. Ayrıca, Kulak Burun Boğaz bölümü Çarşamba ve Cuma, Kadın Doğum bölümü Pazartesi ve Çarşamba günleri hizmet verirken; Ortopedi, Radyoloji ve Fizik Tedavi bölümleri de Çarşamba günleri 09.00 ile 16.00 saatleri arasında Adalılara hizmet veriyor.

Hastane çevresi, yolları ve kaldırımları da Adalar Belediyesi tarafından düzenlenerek, engelli vatandaşlarımıza ve engelli araçlarına uygun hale getirildi.

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Hey gidi günler!

Kınalıada Su Sporları Kulübü, 70’li yılların unutulmaz şarkıları eşliğinde 19 Ağustos Cuma günü nostalji kokan ve aynı zamanda yıldızlarla dolu muhteşem bir yaz konserine ev ...