Ada Otomotiv’den tüm markalara servis hizmeti…

1

E-5 Yolu’nun Göztepe kavşağında uzun yıllardır Honda marka araçlara özel servis olarak hizmet vermekte olan Ada Otomotiv, diğer markalara da hizmet verme kararı aldı.

2012 yılı itibariyle bu kararı uygalamaya başlayan şirket yönetimi, beklenmedik bir ilgiyle karşılaştı. Bu konuda Kadıköy Life’a bir açıklama yapan Ada Otomotiv Servis Hizmetleri Ltd. kurucularından Ümit Cevat Sönmez, şunları söyledi:

“Yıllardır Honda marka araçlara özel servis hizmeti veriyorduk. Zaman içinde Honda sahibi olan müşterilerimiz, araçlarını başka markalarla değiştirdiler. Ancak servis olarak bize gelmek konusunda ısrarcı oldular. Biz de bu baskılara fazla dayanamadık ve kadromuzu genişleterek diğer markalara da hizmet vermek kararı aldık. Özellikle kaporta boya konusunda piyasanın en iyi ustalarını bünyemize kattık. Böylece, Honda dışındaki markalara sahip olan eski-yeni tüm müşterilerimiz, kendilerini daha rahat hissediyorlar.”

2

Honda Göztepe Özel servisi olarak bilinen Ada Otomotiv’in yeri; Örnek Mahallesi, Fehmi Tokay Caddesi No: 27’de bulunuyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Marea Sea Food

Baş döndürücü lezzetlerin adresi; Marea Sea Food

Farkını ancak ziyaret ettiğinizde anlayabileceğiniz lezzet noktaları arasında yer alan Ataşehir Marea Sea Food, sadece muhteşem dekorasyonu ile ...