A’da 216 yılbaşı gecesinde Candan Ünal’ı çıkarıyor…

Yılbaşı gecesine hazırlanan mekânlar arasında A’da 216 da yer alıyor. Bostancı-Tuzla Sahilyolu’nun Süreyyapaşa bölümünde kalan ve halk arasında “Eğlence Adası” olarak bilinen alanda kurulu mekân, bölgenin en iddialı mekânları arasında gösteriliyor.

KORHAN BÜYÜKSUDA YÖNETİMİNDE…

Ünlü şef Korhan Büyüksuda yönetiminde, Türk ve dünya mutfağının en güzel lezzetlerini sunan A’da 216’nın son derece şık bir dekorasyonu var. Yaklaşık 400 kişiyi ağırlayabilen mekân, yılbaşı gecesi için son derece iyi bir program hazırladı.

YILBAŞI GECESİNE ÖZEL PROGRAM…

Yılbaşı gecesine olağanüstü lezzetler eşliğinde Ogün Bülent ile başlayacak olan A’da 216, sonrasında Candan Ünal’ı sahneye çıkartarak konuklarına unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak. Tabi geceyarısı oryantal show ve ilerleyen saatlerde DJ performansı, gençler için vazgeçilmez bir seçenek olacak.

Sahilyolu’nun Süreyyapaşa bölümünde Adalar manzasına hakim bir konumda yer alan A’da 216, 360 kişi kapasiteli salonunun yanı sıra özel bölümleri ve terasında iş toplantısı, nişan, düğün vb. organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...