Acıbadem’de 3. Çocuk Şenliği…

Acıbadem’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası sebebiyle muhteşem bir şenlik yaşandı. Yaklaşık 1.500 Acıbademlinin katıĺımıyla gerçekleşen etkinliği Kadıköy Belediyesi Acıbadem Gönüllüleri, Acıbadem Halk Dayanışması ve Acıbadem Dayanışma Derneği organize etti.

İçeriğinde birçok etkinliğin ve yarışmaların olduğu şenlik, tam bir 23 Nisan Çocuk Şöleni’ne dönüştü. “Adam Olacak Çocuk” yarışmasıyla çocuklar yeteneklerini sergilerken, İkbaliye Ortaokulu öğrenci korosunun muhteşem performansı izleyicilere coşku dolu anlar yaşattı.

ACIBADEM’DE COŞKU DORUĞA ÇIKTI…

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan şenlik, Acıbedem Gönüllü Evi Başkanı Neşe Uçak ve Acıbadem Dayanışma Derneği Başkanı’nın açılış konuşmasından sonra her dakikası eğlence dolu etkinliklerle devam etti. Atölyeler, ücretsiz kitap dağıtımı, yiyecek ikramı ve  süpriz hediyelerin dağıtılmasından sonra dans edilerek ve yarışılarak eğlencenin doruğuna çıkan Çocuk Şenliği, hep birlikte coşku ile Onuncu Yıl Marşı’nın söylenmesiyle son buldu.

ÇOCUK ŞENLİĞİ GELENEKSELLEŞECEK…

Acıbademliler, etkinliği düzenleyenlerle emeği geçen herkese teşekkür ederek, şenliğin gelenekselleşmesini istediklerini söylediler.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. çok başarılı bir çalışma

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...