Muhtarlar Toplantısı

94. Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde 2009 yılından bu yana gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı’nın Şubat 2017 oturumu, Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı’nda gerçekleştirildi.

94.’sü gerçekleştirilen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün yanı sıra CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, belediye başkan yardımcıları, Meclis Üyesi Mehmet Tirgil, Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ ve Kartallı muhtarlar katıldı. Toplantıda muhtarlar, mahallelerine ilişkin sorunları dile getirdi.

Muhtarlar Toplantısı

METRUK BİNALAR İÇİN İHALE GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Muhtarları dinleyen Başkan Öz; “Tranşelerle ilgili olarak başkan yardımcımız ve müdürümüz İSKİ ile görüşme yaparak, ‘Ya yapılan işi düzgün yapın ya da sizin müteahhitlerinize Kartal’da iş yaptırmayacağız’ dediler. İSKİ biraz kendisine geldi. Alana tecrübeli elemanlarını yolladılar. Bundan sonra sanıyorum İSKİ’nin çalışma yaptığı yerlerde tranşe sorunu olmayacak. Metruk binalarla ilgili olarak da bir ihale gerçekleştirdik. E-5 altında yıkılacak bir binamız kaldı, daha sonra E-5 üstüne çıkılacak. Yeni tespit edilen metruk binalar için de tekrar ihaleye çıkılacak” dedi.

muhtarlar toplantısı

BAKANLIKTAN KARTAL’DA DÖNÜŞÜME TAM DESTEK…

Kartal’da dönüşümle ilgili gelinen noktayı da değerlendiren Öz; “Geçen hafta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzleme Daire Başkanlığı’ndan iki mühendis geldi. Kartal Belediyesi’nin kentsel dönüşüm hikayesini dinlediler, alanda gezdiler. Gururla söyleyebilirim ki, ‘Hiçbir belediyenin sizin seviyenize gelmesi mümkün değil. Bakanlıkla ilgili ne isteğiniz varsa yanınızdayız’ dediler. Bu güzel sözleri söyleten ekibime de huzurunuzda teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

muhtarlar toplantısı

ALTINOK ÖZ: ADNAN KAHVECİ’Yİ RAHMETLE ANIYORUM…

Adnan Kahveci’nin 24. ölüm yıldönümüne değinen Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz; “Türk siyasetine önemli katkılarda bulunmuş, kimliği ve kişiliğiyle dürüst ve üreten bir politikacı olarak yerini almış Adnan Kahveci’yi rahmetle anıyorum. Öte yandan, belediyemizde birlikte çalıştığımız bir arkadaşımızın milletvekili olması bizi mutlu etti. En azından Kartal’ın her sorununa ilgi gösteren bir milletvekilimiz var” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar Toplantısı

94.’sü gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı’na Başkan Öz’ün yanı sıra CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, belediye başkan yardımcıları, Meclis Üyesi Mehmet Tirgil, Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ ve Kartallı muhtarlar katıldı…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

turkiye-nin-en-guzel-manzarali-kosusu-riva-kosusu-1

Türkiye’nin En Güzel Manzaralı Koşusu: Riva Koşusu

Beykoz Belediyesi desteğiyle, Macera Akademisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en güzel manzaralı koşusu, Riva’da her yaştan 1000 sporseverin katılımıyla ...