8-14 yaş grubu çocuklara aşçılık sanatı öğretiliyor…

2

Koşuyolu’nda bulunan EKS Mutfak Akademisi, yarıyıl tatilinde öğrencileri mutfağı keşfetmeye davet ediyor. 8-14 yaş grubu için tasarlanan programda, çocukların aşçılık sanatının yanı sıra, sağlıklı ve lezzetli yemek konseptleriyle de tanışmaları amaçlanıyor. 

Çocuklar, tutkun oldukları hamburgerlerin, çikolataların ve kurabiyelerin ev yapımı olan sağlıklı ve en lezzetli versiyonlarını, EKS Mutfak Akademisi şeflerinden öğreniyorlar. Öğrenirken bir yandan bol bol eğlenip tatilin tadını çıkarırken, diğer yandan kendi elleriyle hazırladıkları yemekleri afiyetle yiyorlar. 

Minik gurmelerin ister tek olarak, ister arkadaşlarıyla beraber grup olarak katılabilecekleri ders programı ve içerikleri ise şöyle: 

– 22 Ocak Pazar / Çikolata Dersi: Crunch yapımı, kalıp çikolata yapımı, çikolata fondü…

– 29 Ocak Pazar / Kurabiye Dersi: Kurabiye hamurunun hazırlanması, kalıp kullanımı, pişirme ve süsleme teknikleri…

– 31 Ocak Salı / Yemek Dersi: Ev yapımı hamburger, eğlenceli salata ve çikolata fondü…

1

sporvitrini

Hakkında Benusen Toprakkaya

2 yorum

  1. AYNUR ODABAŞI

    Tebrik ederim çok eğlenceli olsa gerek.Oğlumun bu kursa ilgi duyacağını düşünüyorum fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim .Sevgiler:))

  2. Merhaba bende oglumu gondermek ıstıyorm ama yerınız nerde ve fıyat nedır acaba bılgılendırırsenız sevınırım ıyı gunler.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Özgecan Yaşat, Hilltown AVM Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi oldu

Alışveriş merkezi dünyasının genç kadın yöneticilerinden Özgecan Elif Yaşat, kariyerine Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’de devam ediyor. Marmara Üniversitesi’ndeki ...