Osmanlı Kadınları Sergisi Ramada Otel’de…

Ramada İstanbul Asia Otel,  Göztepeli Ressam Yeşim Kurt’un Osmanlı Kadınları Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor. 15 yıl önceki eserlerini 4. kişisel sergisinde ilk kez gün yüzüne çıkaran sanatçı; “Zaman tünelinde yolculuk gibi” diyerek bir sonraki etkinlik hazırlığı için düğmeye bastı.

Sanatseverlerin sık sık ziyaret ettiği Ramada İstanbul Asia Otel’in sanat köşesi, yine birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Otelin metrobüs ağının merkezinde olması, etkinliğe İstanbul genelinden katılımı kolaylaştırdı.

MUHTEŞEM YÜZYIL’DAN ÖNCE HÜRREM’İ TASARLAMIŞTI…

Son yılların en çok ilgi gören dizilerinden Muhteşem Yüzyıl’ın fenomeni Hürrem Sultan’ı 15 yıl önce hayallerinde tasarlayan başarılı sanatçı, yeni eserleri ile birlikte harmanladığı Osmanlı Kadınları’nı sanatseverler ile buluşturdu.

AHŞAP ÜZERİNE AKRİLİK ESERLER BÜYÜLEDİ…

39 eser arasında yağlı boya tuvaller ile birlikte ahşap akrilik çalışmalar da dikkat çekti. Ressamlığının yanı sıra Ahşap Boyama Eğitmenliği yönüyle de bilinen Yeşim Kurt, 2015 yılı Sonbaharı’nda sürpriz bir sergiyle daha sanatseverlerin karşısına çıkacağını Kadıköy Life’a açıkladı.

Ulaşım ve konfor imkanlarıyla İstanbul’un dört bir yanına eşit mesafede bulunan Ramada İstanbul Asia Otel etkinlik salonunda, Osmanlı Kadınları Sergisi için 31 Ocak’a kadar kapılarını açık tutacak.


sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da bahar çiçekleri sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi Altunizade Kültür ve ...