7. Kadıköy Fotoğraf Günleri başlıyor…

Her yıl Kadıköy Fotoğraf Merkezi ana sponsorluğunda Ayşe Küçükkurt tarafından organize edilen Kadıköy Fotoğraf Günleri, bu yıl 7. kez perde diyor. Fotoğrafçılar için çok özel bir mekan olan tarihi Haydarpaşa Garı’nın mistik atmosferinde gerçekleştirilecek olan etkinlik, 3 gün 3 gece sürecek.

Sergiler, slayt gösterileri ve söyleşilerin yanı sıra fotoğraf sevenleri 3 gün boyunca ücretsiz fotoğraf atölyeleri bekliyor. 19 Eylül Cuma günü saat 10.00 itibariyle kapılarını açacak olan 7. Kadıköy Fotoğraf Günleri’nde, yine amatör ve profesyoneller aynı perdede buluşacak. Kadıköy Fotoğraf Günleri’nin amatör fotoğrafçıları desteklemek için düzenlenen İstanbul’daki en önemli etkinlik olduğunu söyleyen organizatör Ayşe Küçükkurt, şu açıklamalarda bulundu:

SEKTÖRÜN KAYMAĞINI YİYENLERDEN DESTEK GÖREMİYORUZ…

“Hiçbir ticari kaygı güdülmeyen, katılan tüm profesyonellerin gönüllü olarak destek verdiği bu etkinlikten dolayı başta Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları yöneticilerine, 7 yıldır beraber yürüdüğümüz Kadıköy Belediyesi’ne ve tüm destekçilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Gönül isterdi ki fotoğraf piyasasının kaymağını yiyen, fotoğraf makinesi ve malzemesi satan firmalar bu etkinliğe sponsor olsun ve daha çok ücretsiz atölye ve etkinlik düzenleyelim. Fakat maalesef, onlar ancak bizden kazandıkları paraları saymakla meşguller. Bu tür etkinliklere destek vermeye gelince, aklınıza gelebilecek sektörün en büyük markalarının bütçeleri yok…”

Tarih: 19-20-21 Eylül 2014 

Yer: Tarihi Haydarpaşa Garı

Tema: “IŞIK ve ZAMAN”

sporvitrini

Hakkında Nusret Karaca

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da “Bahar Çiçekleri” sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi, Altunizade Kültür ve ...