Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

3. Köprü’yü online olarak izleyebilirsiniz!..

Poyrazköy ile Garipçe arasında inşaatı devam eden 3. Boğaz Köprüsü projesinin yapım aşaması, www.koprufotograflari.com adresinde yayınlanıyor.

Uğur Ceylan’ın fotoğraf ve bilgilerle desteklediği web sayfası üzerinden, 3. Boğaz Köprüsü inşaatını online olarak gün gün takip edebiliyorsunuz. Çeşitli açılardan yüksek çözünürlüklü olarak çekilen fotoğraflar, sürekli güncelleniyor ve yakında İstanbul’un önemli bir parçası haline gelecek köprünün inşaat süreci gerçek zamanlı olarak yansıtılıyor.

TEMEL ATMADAN BU YANA TARİHİ KAYDEDİYOR…

Arşiv amacıyla açılan site bu anlamda tarihi kaydederken, 3D çizimler kategorisinden köprü tamamlanınca nasıl bir görünüme kavuşacağını da görebiliyorsunuz. Fotoğraf arşivi kategorisine bakınca Ceylan’ın 14 Nisan’dan beri bu fotoğrafları sitede biriktirdiği ve dolayısıyla köprünün henüz temel atma çalışmalarından beri takip edildiğini farkedebiliyorsunuz.

HİÇBİR TİCARİ AMAÇ TAŞIMIYOR…

Köprü özellikleri ve konumu gibi bilgilere ulaşabileceğiniz site, hiçbir ticari amaç taşımadığını vurguluyor. Dünyanın en geniş ve en uzun köprüsü olacak 3. Boğaz Köprüsü’nün bu özelliklerinden yola çıkarak sitede, bir de “Dünyanın en uzun 50 asma köprüsü” kategorisi oluşturulmuş durumda… Buradan da dünyadaki diğer asma köprüleri inceleyebiliyorsunuz.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

banka soygunu

Kartal’da banka soygunu

Kartal’da bir banka şubesi, silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi’ndeki banka şubesine gelen ve başında ...