2013’e Anadolu Yakası da coşkuyla girdi…

Bu yıl, Anadolu Yakası da 2013’e büyük bir coşkuyla girdi. Her yıl eğlencenin merkezi olarak gösterilen Taksim Meydanı ve Nişantaşı görüntülerine eklenen Bağdat Caddesi ve Anadolu Yakası mekânlarının görüntüleri, Yılbaşı Gecesi’ne damgasını vurdu.

Bütün mekânlar doluydu…

Yılbaşı Gecesi’nde bütün mekânlar dopdoluydu. Rezervasyonların günler önceden kapandığını öğrenen bazı vatandaşlar ise, yeni yıl yemeğini evlerinde yedikten sonra Bağdat Caddesi’ne akın ettiler.

Büyük Kulüp’te İhsan Kayral, Bora Gencer ve Vildan…

Büyük Kulüp, yeni yıla İhsan Kayral, Bora Gencer ve Vildan’ın muhteşem performans sergilediği gece ile girdi. Yaklaşık 800 kişinin katıldığı gecede, Büyük Kulüp üyeleri çılgınca eğlenerek yeni yılı karşıladılar.

Titanic’ten muhteşem karşılama…

Yeni yıla en iyi hazırlanan yıldızlı otellerimizin başında, Titanic Business Hotel Kartal vardı. Üç salonunda yaklaşık 1.000 kişilik bir misafir grubunu ağırlayan otel, konuklarından tam not aldı. Karina Balo Salonu’nda Kıbrıslı Babutsa Grubu ile 2013’e merhaba diyen Titanic’in,  Alesta ve Savlo Salonları’nda ise Kemal Moray ve Karnaval Orkestrası’nın konseri vardı.

Dream Hill Hotel’de Onur Mete…

Yılbaşı Gecesi’nde konuklarını otelin VIP misafiri gibi karşılayan mekânlardan biri de İdealtepe’deki Dream Hill Hotel’di. Onur Mete ile konuklarına dolu dolu bir yılbaşı gecesi yaşatan Dream Hill Yönetimi, konuklarından bol bol teşekkür aldı.

İskele Sokak ve Sheriff Bar…

Daha çok gençlerin akın ettiği bir başka mekân ise, Caddebostan İskele Sokak ve sokağın en gözde mekânlarından Sheriff Bar’dı. Havanın soğuk olmasına rağmen, mekânın içi kadar dışı da doluydu. Noel kıyafeleriyle yeni yılı karşılayan mekânda, bir de çekiliş yapıldı. Çekilişe katılan konuklara Sheriff Bar’dan çeşitli armağanlar verildi.

Yeni yılı Büyük Kulüp’te karşılayanlar arasında, ünlü müteahhit Cenk Koç da vardı. Geceye eşi Buket Hanım ve çocukları ile katılan Koç Yapı’nın sahibi Cenk Koç, çılgınca eğlenenler arasındaydı…

Gece de ölçüyü kaçıranlar, kontrolden çıkanlar da elbette vardı…

Dream Hill Hotel’de Onur Mete’nin muhteşem performansı yanında, oryantal şov da görülmeye değerdi…

Yeni yılı Büyük Kulüp’te karşılayanlar arasında Toprakkaya’lar da vardı. Canan ve Kadir Toprakkaya, Süleyman & Neslihan Akpınar çiftinin konuğu olarak 2013’ü birlikte karşıladılar…

Özkan Üresin, Aysun Bahadır, İkbal Yılmaz ve Özcan Üresin…

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Darıca Hayvanat Bahçesi

Ümraniyeli çocuklar Darıca Hayvanat Bahçesi’ndeydi

Bilge Çocuk Yaz Okulu öğrencileri Darıca Hayvanat Bahçesi’ni gezerek hayvanları yakından görmenin mutluluğunu yaşadı.  Okullar; sadece eğitim için ...