Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

14. Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası sona erdi…

Kadıköy Belediyesi ve Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen 14. Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası, Caferağa Spor Salonu’nda 02-03 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi.

Turnuva açılış konuşmaları, Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı ile Kulüp Başkan Yardımcısı ve Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim  Danışma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu tarafından yapıldı.

Bulgaristan Varna Belediyesi’nin Spordan Sorumlu Danışmanı Andrey Vasilev ve Nesibe Müsevitoğlu’nun ilk top atışı ile müsabaka başladı. Turnuva 30-39, 40-49, 50-59, 60-64, 65-69, 70-74 ve +75 yaş grupları ile tek, çift ve mix kategorilerinde gerçekleştirildi.

GENÇ MASA TENİSÇİLER DE UNUTULMADI…

Almanya, Slovakya, Bulgaristan, İran, Rusya, Romanya, Amerika, İsviçre, Yunanistan ve Türkiye olmak üzere 10 ülkeden 41 yabancı sporcu olmak üzere toplam 250 veteran masa tenisçinin katıldığı turnuvada ayrıca, gençler için de özel bir müsabaka düzenlendi.

GALA GECESİNDE DOYASIYA EĞLENDİLER…

Moda Spor Tesisleri’nde düzenlenen gala gecesinde moral bulan sporcular, doyasıya eğlendiler. Dereceye girenlere kupa ve madalyaları ise, FB Veteran Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı ve Başkan Yardımcısı Nesibe Müsevitoğlu tarafından törenle verildi.

TARİHİ VE TURİSTİK MEKÂNLARI DA GEZDİLER…

Yabancı sporcular, turnuva vesilesi ile İstanbul’un tarihi ve turistik mekânlarını da gezme fırsatı bulurken; 2014 yılında tekrar buluşmak dileği ile ülkelerine döndüler.

TEK BAYANLAR

60 ÜSTÜ TEK BAYAN

1 – NESİBE MÜSEVİTOĞLU ( TÜRKİYE )

2 – SERPİL KOLANCALI ( TÜRKİYE )

3 – NAZAN BAŞOĞLU (TÜRKİYE)

4 – MARIANNA ATASONAVA (BULGARİSTAN )

50 – 59 TEK BAYAN

1 – DİCLE EKİNCİ (TÜRKİYE )

2 – MARİANA NAYANOVA (BULGARİSATAN)

3 – SELMA PEHLİVAN (TÜRKİYE)

40 – 49 TEK BAYAN

1 – FATMA ÇELİKBİLEK (TÜRKİYE )

2 – TÜLAY DÜNDAR (TÜRKİYE

3 – ÖZLEM ÖZER (TÜRKİYE)

4 – ŞULE YILDÖN (TÜRKİYE )

30 YAŞ ALTI TEK BAYAN

1 – BÜŞRANUR BULUNDU (TÜRKİYE)

2 – YASEMİN DÖNMEZ (TÜRKİYE)

3 – ALEV OLGAY (TÜRKİYE)

4 – ELİF KÖM (TÜRKİYE)

TEK ERKEKLER

75 ÜSTÜ TEK ERKEK

1 – KLAUS KRUGER   (ALMANYA )

2 – COŞKUN SÜER  (TÜRKİYE )

3 – PETAR ABADJEV (BULGARİSTAN )

4 – ERCAN CEYLAN (TÜRKİYE )

70 – 74 TEK ERKEK

1 – BORİS TCERVENKOV (BULGARİSTAN )

2 – SOHRAB TAHERIAN ( İRAN )

3 – AYDIN BİNGÖL (TÜRKİYE)

4 – AYKUT ŞARMAN ( TÜRKİYE)

65 – 69 TEK ERKEK

1 – SUPHİ ATLIHAN (TÜRKİYE )

2 – LUBOMİL VALEK ( SLOVAKYA)

3 – MOHAMMED ZARANDİ  (İRAN )

4 – AHMED KUZU (TÜRKİYE )

60 – 64 TEK ERKEK

1 – KENAN ATALAY (TÜRKİYE )

2 – SADİ ULUÇAY (TÜRKİYE)

3 – OSMAN KARAGÜLLELER (TÜRKİYE)

4 – DİMİTAR KARAİVANOV (BULGARİSTAN)

50 – 59 TEK ERKEK

1 – MURAT GÜNAY (TÜRKİYE )

2 – LİVİU PETRESCU (ROMANYA)

3 – ATİLLA ÇAMLIDAĞ (TÜRKİYE)

4 – DİLER DİNÇER (TÜRKİYE)

40 – 49 TEK ERKEK

1 – ALEKSANDER SAVALİEV ( RUSYA )

2 – BARIŞ GÜNAY ( TÜRKİYE)

3 – GIORGOS KYRIAKOPOULOS (YUNANİSTAN)

4 – YILMAZ YATAK (TÜRKİYE )

30 – 39 TEK ERKEK

1 – MARTIN KARAİVANOV (BULGARİSTAN)

2 – AHMET SÖZMEN (TÜRKİYE )

3 – NAİL ŞİMŞEK (TÜRKİYE)

4 – UMUT ÖNCÜL (TÜRKİYE)

GENÇ ERKEK TEK

1 – MUAMMER ÇOKYÜRÜR (TÜRKİYE)

2 – BORA DİLERİ (TÜRKİYE)

3 – PEYMAN JAVADİ ( İRAN)

4 – HAKAN PEHLİVAN (TÜRKİYE)

CONSOLATION :

1 – TALHA ÇAKIR (TÜRKİYE )

ÇİFT BAYANLAR

40 – 49 ÇİFT BAYAN

1 – FATMA ÇELİKBİLEK  (TÜRKİYE) – BÜŞRANUR BULUNDU (TÜRKİYE)

2 – ÖZLEM ÖZER (TÜRKİYE) – TÜLAY DÜNDAR (TÜRKİYE)

3 – DİCLE EKİNCİ  (TÜRKİYE) – PELİN BULUTYARAN (TÜRKİYE)

4 – NESİBE MÜSEVİTOĞLU  (TÜRKİYE) – SELMA PEHLİVAN (TÜRKİYE)

ÇİFT ERKEKLER

75 ÜSTÜ ÇİFT ERKEK

1 – ERCAN CEYLAN –  COŞKUN SÜER (TÜRKİYE )

2 – İZZET ERCAN SEZER –PETAR ABADJIEV (BULGARİSTAN)

3 –ORHAN BAKKALOĞLU – ACAR MENGİLİBÖRÜ (TÜRKİYE)

60 –  69 ÇİFT ERKEK

1 – KLAUS KRUGER (ALMANYA)-LUBOMİR VALEK (SLOVAKYA)

2 – DİMİTAR KARAIVANOV (BLG) – OSMAN KAARAGÜLLELER(TÜRKİYE)

3 – SUPHİ ATLIHAN – NECMİ ŞAHİN (TÜRKİYE)

4 – SADİ ULUÇAY – YALÇIN BAYAR (TURKİYE)

50 – 59 ÇİFT ERKEK

1 – LİVİU PETRESCU  (ROMANYA ) – CLAUS ADRİAN (ROMANYA )

2 – LUBOMİR YANAKİEV (BULGARİSTAN)  – ROSEN RACHEV (BULGARİSTAN)

3 – MUSTAFA NECATİ GÜNAY  (TÜRKİYE) – MURAT GÜNAY(TÜRKİYE)

4 – ERTAN TOPÖNDER (TÜRKİYE)  – KENAN ATALAY (TÜRKİYE)

40 – 49 ÇİFT ERKEK

1 – MUSTAFA AKAR (TÜRKİYE) – GIORGOS KYRIAKOPOULOS (YUNANİSTAN)

2 – FERHAT ERDURAN (TÜRKİYE)  – UĞUR BEŞOK( TURKİYE)

3 – MEHMET ŞEN – AYDIN DEMİRKOL (TÜRKİYE)

4 – YILMAZ YATAK (TÜRKİYE) – MİTHAT KAYA (TÜRKİYE)

30 –  39 ÇİFT ERKEK

1 – ALEKSANDER SAVALİEV (RUSYA) – MARTİN KARAİVANOV (BULGAR)

2 – VOLKAN ÇELİK (TÜRKİYE) – BARIŞ GÜNAY (TÜRKİYE)

3 – UMUT ÖNCÜL (TÜRKİYE) – CAN GAZALCI (TÜRKİYE)

4 – NAİL ŞİMŞEK  (TÜRKİYE) – TAHSİN KALAY (TÜRKİYE)

GENÇ ÇİFT ERKEK

1 – MESUT BARKALE (TÜRKİYE) – MUAMMER ÇOKYÜRÜR (TÜRKİYE )

2 – PEYMAN JAVADİ (İRAN) – HASAN TEBİŞLİLER (TÜRKİYE)

3 – BORA DİLERİ (TÜRKİYE) – HAKAN PEHLİVAN (TÜRKİYE)

4 – ERDEM ÇETİNTAŞ (TÜRKİYE) – ÇAĞAN DAĞISTANLI (TÜRKİYE)

MIXED

50 YAŞ MIXED

1 NESİBE MÜSEVİTOĞLU (TÜRKİYE) – CLAUS ADRİAN (ROMANYA)

2 – NAZAN BAŞOĞLU (TÜRKİYE)  – ACAR MENGİLİBÖRÜ (TÜRKİYE)

3 – MARİANA ATASONAVA (BULGARİSTAN)  – GEORGİ DİMİTROV(BULGARİSTAN)

40 – 49 MIXED

1 – MUSTAFA NECATİ GÜNAY  (TÜRKİYE) – İLKNUR ÖZÇELİK (TÜRKİYE)

2 – ATİLLA ÇAMLIDAĞ  (TÜRKİYE) – TÜLAY DÜNDAR (TÜRKİYE)

3 – MURAT GÜNAY (TÜRKİYE)  – FATMA ÇELİKBİLEK (TÜRKİYE)

4 – ÖZLEM ÖZER(TÜRKİYE) –GIORGOS KYRIAKOPOULOS (YUNANİSTAN)

30 – 39 MIXED

1 – METE DEMİREL (TÜRKİYE) – ÖZGE YAŞAR (TÜRKİYE)

2 – MUSTAFA SOLMAZ  (TÜRKİYE) –SERAP İDİNAK (TÜRKİYE)

GENÇLER MIXED

1 – HAKAN PEHLİVAN (TÜRKİYE)  – ALEV OLGAY (TÜRKİYE)

2 – MEHMET YILIK (TÜRKİYE)  – YASEMİN DÖNMEZ (TÜRKİYE)

3 – MUAMMER ÇOKYÜRÜR  (TÜRKİYE) – PELİN BULUTYARAN (TÜRKİYE)

4 – BORA DİLERİ  (TÜRKİYE) – BÜŞRANUR BULUNDU (TÜRKİYE)

GENÇ BAYANLAR ÇİFT

1 – ALEV OLGAY (TÜRKİYE)  – YASEMİN DÖNMEZ (TÜRKİYE)

2 – ELİF KÖM  (TÜRKİYE) – İLKNUR ÖZÇELİK (TÜRKİYE)

3 – BÜŞRANUR BULUNDU (TÜRKİYE) – PELİN BULUTYARAN (TÜRKİYE )

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Gedik Üniversitesi

Gedik Üniversitesi’nde “Spor Yoluyla Gelişim” masaya yatırıldı

İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü tarafından düzenlenen “Spor Yoluyla Gelişim” panel ve sergisi, Gedik ...