“TROYA” kostümleri ve atıyla CarrefourSA Maltepe’de…

3

Genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı, kostümlerini Serdar Başbuğ’un tasarladığı Troya; sergisi, kostümleri, fotoğrafları ve Dev Troy Atı ile ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezinde ziyaretçileriyle buluşuyor.

Daha önce Türkiye’nin farklı illerinde sergilenen bu proje, İstanbul’da ilk kez CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek.

3 bin yıllık tarihi dansın evrensel diliyle günümüze taşıyor…

İlk gösterime girdiği 8 Nisan 2008 tarihinden itibaren izleyenleri tarihte büyülü bir yolculuğa çıkartan ve insanlık tarihinin en eski ve en bilindik öykülerinden biri olan Troya, 3 bin yıllık tarihi dansın evrensel diliyle günümüze taşıyor.

Türkiye ve dünyada ayakta alkışlanan, her gösterildiği ülkede büyük beğeni toplayan Bir Anadolu Efsanesi “Troya”, CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde 01-19 Şubat 2012 tarihleri arasında sergilenecek.

1

2

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...