“İSPARK bayrağını daha ileriye taşıyacağız…”

2

Eğitim etkinlikleri açılışında konuşan İSPARK’ın yeni Genel Müdürü Mehmet Çevik, kurumun yeni dönemdeki projelerini ve vizyonunu anlattı.

İSPARK’ın 6 yıllık sürede ilklere imza attığını belirten Çevik; “İSPARK bayrağını devralmaktan dolayı mutluyum. Kurumumuzu hep birlikte daha iyi noktalara taşımak için yoğun bir şekilde çalışacağız” dedi.

Global dünyanın önemli metropollerinden olan İstanbul’un hizmetin en iyisini hak ettiğini söyleyen Çevik; “İstanbul’u tarihi görkemine yakışır bir noktaya taşımak ve geleceğin dünya başkentini inşa etmek için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde çalışmalarımızı hızla devam ettiriyoruz”  diye konuştu.

İSPARK’ın 6 yıl içinde yaklaşık 600 milyon TL’yi kayıt altına alarak ekonomiye kazandırdığını vurgulayan Çevik; “Bu rakamı yeni projeler ile artırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, sertifikalı otoparkçı dönemini başlatarak otoparkçılığın bir meslek haline gelmesi ve üniversitede programa alınması için de çalışmalarımız devam ediyor” diye ekledi.

Deniz kenti İstanbul’a modern tekne parklar kazandırmak için İstinye ve Tarabya’da projenin başladığını belirten Çevik, sözlerine şöyle devam etti:

“Merter, Cihangir ve Harbiye’de, zemin altı ve üzeri yeşil alan olan modern ve teknolojik otoparkları hizmete açtık. Kentimizde trafik yoğunluğunun olduğu noktalarda otopark ihtiyacına yanıt vermek için çalışmalarımızı hızla devam ettirirken; Tekne Park, Heliport, Bisiklet Park, Minibüs ve Taksi Durakları gibi birçok yeniliği de İstanbulluların hizmetine sunmaya devam ediyoruz.”

1

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...