“Giymiyorsan Giydir” kampanyasına destek sürüyor…

1

Çayırova Belediyesi tarafından toplumsal dayanışma çatısı altında hayata geçirilen “Giymiyorsan Giydir” kampanyasına destekler çığ gibi büyüyor.

2011 yılı Mayıs ayı itibari ile toplanmaya başlanan giyim eşyaları, Çayırova Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar 2 bin vatandaşı giydiren Toplum destek Mağazası, 2012 yılında 4 bin vatandaşa yönelik hizmet vermeği hedefliyor.

Projeye anlamlı destek…

Toplum Destek Mağazası olarak açılan ve ihtiyaç sahibi ailelerin tüm giyim eşyalarını temin edebildiği “Giymiyorsan Giydir” kampanyasına, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı’ndan da destek geldi. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, Kocaeli bölgesinde toplanan giyim eşyalarını, ihtiyaç sahiplerinin kullanımı için Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Talha Dülgerbaki’ye teslim etti.

Yaklaşık 2.500 giyim eşyasını Toplum Destek Mağazası’na teslim eden Tuncel; “Yapmış olduğunuz uygulama, bölgemizde örnek teşkil eden bir projedir. Bu örnek projede bizim de bir katkımızın olması bizleri çok mutlu etmekte. İl Kadın Kolları olarak desteklerimiz sürecek. Bu anlamlı projeden ötürü şahsınıza ve sizin nezdiniz de Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel’e, yapmış olduğu anlamlı destekten ötürü Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Talha Dülgerbaki tarafından teşekkür plaketi verildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Hilton Garden Inn

Anadolu Yakası’na yeni bir Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn, Türkiye’deki yeni oteli Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar’ın açılışını gerçekleştirdi. Orbay Grup’un sahibi olduğu 88 ...